буреЛОМКА• 21 сентября 2024
"Субстанція" 2024 це щось! Хто вже дивився? Які враження?
Прихильникам Демі Мур та жанрів жахи, горор - рекомендую новинку 2024 року. Хто вже дивився, то порадьте, де в хорошій якості можна глянути.
ДаЗдраПерма• 15 октября 2024
Це жесть, подивилась, а як тепер розбачити це гівнище??? В кого нестабільни психіка - не вздумайте дивитись, такого трешу я давно не бачила.
буреЛОМКА
• 25 октября 2024
Ответ дляVolnat
читаючи про нього узнала таке визначення - бодихорор.
Так) я теж.
Сегодня была в кинотеатре . После комментариев во всех соцсетях : не ходите , это треш , это огидно, меня тошнило , хотелось уйти с просмотра и пр- для себя решила : это оно ! Надо идти .
Вот пришла с сеанса ))) я в шоке . В шоке от этого детского сада ) и сначала фильм был очень даже неплох , а потом начались « мои сны, когда температура 40»😂 и даже в глубоком детстве , когда у одноклассника появился видеомагнитофон и мы пошли половиной класса к нему на фильм ужасов про демонов- ото где было страшно и в миллион раз натуральнее снято , так это было начало 90-х)
Тут же в конце фильма просто тупой бред и очень топорно сделанные страшилки ))А ведь можно было остановится на моменте когда Сью убивала Элизабет . И нужно было сделать чтобы элизабет типа проснулась , поеяла что это был сон и что женщина прекрасна в любом возрасте , и полюбила бы себя . А так , хорошая актриса и снялась в таком говнище .
Фильмы Нечто 1-й и 2-й, Пила все части, Хостел 1,2,3- гораздо эпичнее , страшнее и держат в напряжении . Вот такое люблю . А здесь мне стало жаль 140 грн , впрочем как и людям которые были в кинотеатре и уже просто ржали с этого бреда )
Вобщем -4 из 10. Фильм не рекомендую
буреЛОМКА
• 30 октября 2024
’Червона сукня оголює стрункі ноги та ніжно обіймає талію. Красива доросла жінка збирається на побачення. Підбори, зачіска, помада — 10/10. Вона готова. Останній погляд у дзеркало… О ні. Щось не так.
Ні, не так.
УСЕ не так.
Усе їй в собі не подобається.
Волосся не так, як треба, лежить. Перероблю зачіску. А може перевдягнутися? Ох, ця помада не підходить…
Вона змиває макіяж, наносить заново. Знов не те. Стирає. Заново. І знов… І от, шикарна жінка, яка ще 5 хвилин тому заткнула б за пояс Беллу Хадід і звабила кого завгодно, успішно переконує себе, що таке страшко як вона не гідне взагалі виходити з дому.
*Жиза, да, дівчат?
У цій сцені з фільму «Субстанція» кожна жінка, впізнає себе. Кожна, яка хоч раз в житті збиралась на побачення)
Впізнати себе у Демі Мур — заради цього, власне, і треба дивитись «Субстанцію».
Цей фільм — кінематографічний крик:
жінки, відчепіться від себе нарешті!
*Щоб не здемімуритись
Для мене «Субстанція» — кіно про нелюбов до себе. Саме так його варто сприймати. І саме так його треба було знімати: трешово, жорстко, дивно, надміру фізіологічно.
«Субстанція» залазить під шкіру, пробирає до кісток, викликає купу складних емоцій. Моментами дивитись майже боляче. Але це настільки талановито зроблене кіно, що цікавість переважає над відразою.
Процес старіння тут доведено до абсурду. Навмисне — щоб до кожної дійшло: коли ти не любиш себе, не приймаєш і не поважаєш своє тіло, ти його зраджуєш. А натомість воно зраджує тебе.
*Хеллоу, психосоматика
Уся мерзенність того, що відбувається в кадрі, підкреслює руйнівну силу навʼязаних «ідеалів краси». У наївному прагненні «заслужити» любов, у нескінченній гонитві за кращою версією себе можна взагалі себе втратити.
Так, «Субстанція» — кіно «не для слабонервных». Але не прям таке воно огидне, як ото в ваших інтернетах пишуть. Та й з яких це пір усі стали такі нєжні? Ми ж в Україні живемо. Тут би самим якусь субстанцію вколоти, щоб прокинутись в кращій версії своєї країни)
І давайте відверто: прийшов на боді-горор — нема чого зітхати і дивуватися, чого там усе так жорстко. Ще з постеру ясно, шо буде хардкор, псіходел і «мʼясо», за рожевими єдинорогами — до «Барбі».
Якщо любите жорсткіше і спокійно ставитись до вигляду крові в кадрі, сміливо дивіться «Субстанцію». Якщо неспокійно — нічо, потерпіть)
Врешті решт, для надто чутливих завжди існує опція «закрити очі».(с)
Залишила тут відгук з фб від Анастасії Товк. Влучно і правдиво про це кіно.
Ні, не так.
УСЕ не так.
Усе їй в собі не подобається.
*Жиза, да, дівчат?
Цей фільм — кінематографічний крик:
жінки, відчепіться від себе нарешті!
*Щоб не здемімуритись
*Хеллоу, психосоматика
Ответ длябуреЛОМКА
Ні, не так.
УСЕ не так.
Усе їй в собі не подобається.
*Жиза, да, дівчат?
Цей фільм — кінематографічний крик:
жінки, відчепіться від себе нарешті!
*Щоб не здемімуритись
*Хеллоу, психосоматика
Ні, не так.
УСЕ не так.
Усе їй в собі не подобається.
*Жиза, да, дівчат?
Цей фільм — кінематографічний крик:
жінки, відчепіться від себе нарешті!
*Щоб не здемімуритись
*Хеллоу, психосоматика
Ну такое . И смешно в этом фильме было видеть именно Деми Мур , которая себя же и перекроила в честь навязанных идеалов красоты. Может она согласилась на съемки как раз чтобы остановиться в перекраивании себя , и может она остановится и примет свой возраст .Я например писала о том, что концовка тупая и склепанная дешево испортила этот фильм . Никаким хоррором там и не пахнет , просто дешевая пластиковая глупая концовка, а ведь можно было сделать действительно классный поучительный фильм
Все будет, но потом• 02 ноября 2024
Ответ дляОлечка79
Теж думаю, що вона тут знялася, бо є щось особисте тут. І вона хоче донести це , а признати та озвучити не готова
Щойно передивилась. Півфільму норм, далі мені гидота, я таке не люблю. Але сенс тут глибокий. Вище все написали
Радуга-дуга• 04 ноября 2024
скажіть в 2х словах шо саме там відбувалося? Дивитися не буду, але цікаво в чому суть