Борщичок• 22 сентября 2024
Прибиральниця вдома. Мінуси.
Все життя прибирала сама . Не чистюля, але раз на тиждень підлогу мила , санвузол, по квартирі кожного дня підтримувала порядки .
Сусідка порадила прибиральницю і тепер один раз на тиждень приходить діявчина і все ідеально прибирає .
І вікна помиє і холодильник і під диванами , всі закуточки (я таке раз на пів року робила ) .
Так ось до чого . У мене стало ще грязніше ніж раніше . Сьогодні неділя , а у мене просто жах … вона приходить по понеділкам .
Дівчата, у вас теж так?
ПодругаМужа• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Верно. Не может работодатель платить больше за выдвинутые условия, надо идти дальше, но не за 3,3є/ч
Либо походит и согласится , не найдя больше.
У меня помощница подняла цену, мне дорого , я отказалась от её услуг и мы разошлись. Через 2 месяца она позвонила и сказала ,что согласна приходить по старому тарифу, но место было уже занято , ещё и качество уборки новой девочки мне нравится больше.
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
І скільки ж умов? Аж регулярне прибирання і глажка речей. 800 грн регулярка і у клінінга коштує...
Вам норм? Ну добре
Дева Мария• 22 сентября 2024
Ответ дляАпофиозная
Спасибо за лайфхак.
А то я маюсь это время)
Пож)) еще пока зубы чистите и в это же время умывальник и зеркало ))))
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Бідні люди ішачити за таку зарплатню.
ПодругаМужа• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Бідні люди ішачити за таку зарплатню.
Какую? Такую?
Радикальная• 22 сентября 2024
Ответ дляБорщичок
Було 150 грн / годину .
В цьому році вона вже руку набила , на багато швидше все робить тому 200 грн / годину .
Цікаво, а за скільки годин вана у вас прибирає?
ПодругаМужа• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Мізерну
А как вы определили сумму, которую я плачу?
Життє Бентежне• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Вам норм? Ну добре
За регулярне - норм. Тим більше двічі на тиждень. Протерти пилюку, пропилососити, помити підлогу, прибрати санвузли, кухню. Це ж без миття вікон, люстр. Якщо прибирати двічі на тиждень, то там і бруду особливо не буде і за 6 годин можна не напружуючись прибрати і попрасувати речі. Ну, хіба що там будинок 500 кв.м і 10 людей живе)) тоді так, малувато)
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Я вам пишу стосовно того оголошення, що я скинула вище. Ми ж його обговорюємо? А де ви бачите, що я пишу про вас.А ви скільки платите і яку у вас людина роботу виконує?
Гуру троллинга• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Бідні люди ішачити за таку зарплатню.
Какую такую? За такой выход 800-1000 абсолютно адекватная зарплата
Життє Бентежне• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Мізерну
Це некваліфікована праця. Якщо вона працюватиме повний день, як більшість, то в місяць матиме 30000
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Та ви шо? І глажка, і складання речей?
Там немає 1000 грн. Є 800грн
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ви оголошення читали? Який повний місяць. Ще раз за те, що там 3,3є мало. Але для вас це норм, працюйте
ПодругаМужа• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А зачем вы мне написываете про свое объявление? Человек предложил? Не устраивает, проходи мимо. Он либо поднимет ставку, либо моет сам.
П.сы : уборщица -это неквалифицированный труд. 130 в час это 20т в месяц при 40рабочих часах в неделю.
МаксХмара• 22 сентября 2024
Ответ дляБорщичок
Так . Саме я розслабилась .
Зараз неділя , у мене є вільний час , але я не хочу прибирати знаючи що завтра прийде помічниця
А если он заболеет и не придет?
Акуна_Матата• 22 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Тоді краще вже в Німеччині за 13,5є мити
ПодругаМужа• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Угу , учителю или врачу -отлично, а уборщице -мало
ПодругаМужа• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
А кто-то не даёт? Вперед
Життє Бентежне• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Прибиральниці ніхто не забороняє працювати щодня і повний день. В цих людей двічі на тиждень, ще в когось по 1 разу на тиждень. В одних до обіду, в інших після обіду - 1600 грн на день
Ответ дляСамавиховуюКота
Як не смішно, але моєму начальнику було соромно і він прибирав перед візитом прибиральниці
Це я така була. Потім перестала прибирати перед її приходом. І зрозуміла, що дня три ми живимо вже з брудною підлогою (тоді ще не було роботів-пилососів).
Тепер розумію (але можливості запрошувати прибиральницю вже немає), що потрібно було самій днів через 3 робити самостійно легке прибирання, щоб достойно дожити до дня, коли прийде прибиральниця.
Ответ дляАпофиозная
Це в місяць сім тисяч грн при зайнятості 12 год на тиждень максимум. Якщо двоє таких роботодавців - це 15 тис. Пів дні вільні і вихідні як вихідні.
А якщо рука набита, то це часу займе вдвоє менше ніж в оголошенні
А якщо працювати кожен день, як на звичайній роботі, то це 30-32 тисячі на місяць. І пів дня вільно (можна дітей в школу і зі школи зустріти, і вихідні вільні). Нормально зп. Тим паче для Ужгорода
Радуга-дуга• 22 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Ось оголошення
Для Ужгорода -отлично , за неполный рабочий день.
П.сы: можно техничкой в школу, там столько платят за 40часов и график 5/2
Борщичок
• 22 сентября 2024
Бачу багато запитань по часу .
Дівчина що у мене прибирає - починала рік тому , я була перша її клієнтка . Їй важко було , я бачила , червоне обличчя , задихана.
Зараз вона прибирає на багато легше , спокійніше і якісніше . Досвід .
Одне прибирання - це 4 години.
Вона робить 2 прибирання на день . Тобто 1600 грн / день має .
Вона каву може попити зі мною і щось перекусити , тобто є перерви .
Звісно робота важка , але 1600 * 22 = 35 200 грн в місяць це гарна оплата .
Знаю що інколи і по суботам у когось на ландшафті працює , значить буде 40+.
Дівчині років 18 чи 19, тобто дитина . Освіти немає .
Одне прибирання - це 4 години.
Борщичок
• 22 сентября 2024
Я впевнена що це її початок і вона багато чого добʼється в житті . Всі її клієнти це люди при грошах і звʼязках .
Апофиозная• 22 сентября 2024
Ответ дляJulJul07
Це якщо у людини є певні навички та освіта для такої роботи, навряд чи клінінг до такого відноситься.
Життє Бентежне• 22 сентября 2024
Ответ дляJulJul07
30-32 - це якщо повний день. 20 робочих днів по 1600