Баррикадница• 22 сентября 2024

Хочемо котика, кицю. Є прям з вулиці киця а є в волонтерів?

Де краще забрати? З вулиці прям то жалко і лотка не знає(4міс) боюсь що пісяти буде кругом або болячки якісь має, в волонтерів вони обдивляються їх мабуть
І в волонтерів кошеня яке мені і дітям дуже сподобалось. І те що на вулиці думаю про неї, скоро холода, там братик і сестричка на вулиці але взяти можу одне. І киця ще й 3-х кольорова )
Як правильно зробити?!
Не засуджуйте 🌺
Лапка• 22 сентября 2024
Берите уличного. В лоток ходить научится
пані Солоха• 22 сентября 2024
Зачем вам те приключения? Возьмите породистого.
Бесконечность-не предел• 22 сентября 2024
Я нашу красотку нашла в Фейсбуке. Просто влюбилась в нее ! Обожаю ее, обычная кошечка и очень умная. За 2 дня приучилась к лотку с наполнителем. Потом переучилась без наполнителя ходить в лоток
Счастье_же_вот_оно• 22 сентября 2024
А если с улицы двоих волонтёрам отдать, а у них взять другого понравившегося котенка, не вариант?
автор Баррикадница • 22 сентября 2024
Ответ дляЛапка
А якщо ні? Що я буду робити з нею? ( І те мале що в волонтера 1,5міс щось теж боюсь таке мале
Альфасамка• 22 сентября 2024
вам цілі меблі і незасцані речі не шкода?
автор Баррикадница • 22 сентября 2024
Ответ дляпані Солоха
Не хочу тих породистих, простенькі теж дуже гарні )
Лама_мама• 22 сентября 2024
Вчасно простерилізуйте і все ок буде
Ми різних брали
Всі ходили на лоток і адаптовувалися швидко
Від шкідників комплексні краплі треба, типу селафорт
Лапка• 22 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
Пристройте этих волонтерам
автор Баррикадница • 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Шкода звичайно, я не вмію вчити але і кицю шкода 😭
Завжди мало• 22 сентября 2024
Та візьміть уже якусь)) Я би брала у волонтера: для кота з вулиці все-таки досвід потрібен, імхо
автор Баррикадница • 22 сентября 2024
Ответ дляЛама_мама
Вчасно простерилізуйте і все ок буде
Ми різних брали
Обіцяють простерилізувати вже, вроді можна з 4-5міс
За каплі подивлюсь, а прививки які і коли? Вона буде вдома, без самовигулу
Сижуревувшоке• 22 сентября 2024
В фейсбуці стільки котиків і кішечок
побольшомусекретику• 22 сентября 2024
Ми з вулиці взяли в кінці літа. Теж їх двоє було. Теж переживала. Забрали одного, другого теж хтось забрав того ж дня.
Так ви хоча б одного врятуєте
автор Баррикадница • 22 сентября 2024
Блін, душа і до того і до того ((
А 1,5 це нормально, з дивану ще впаде ) я буду звичайно дивитись якщо візьму
побольшомусекретику• 22 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
Це зарано стерилізувати
Вумна, аж страшно• 22 сентября 2024
Волонтеров сразу в лес.
Это мозго...
Шла по улице увязался за мной рыжий обсмоктыш..
Забрала домой, отмыла, проглистовала, блох вывела.стерелизовала.
Все.Буржуй жирный теперь, царюет
автор Баррикадница • 22 сентября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
В фейсбуці стільки котиків і кішечок
Так і в ФС знайшла ті що на вулиці а другого на олх
Хочу барабульки• 22 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
Навчиться, всі навчаються
Лама_мама• 22 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
Вам все розкажуть, як будете брати
І допоможуть порадами й надалі
побольшомусекретику• 22 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
Звідки інформація, що у волонтера всі коти привчені до лотку і ходять тільки туди?
Вумна, аж страшно• 22 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Да, это всегда риск
Не їм після шостої• 22 сентября 2024
Я забрала з вулиці у листопаді 2021. Привчила до лотка, зробила кастрацію. Фото коли тільки зʼявився дома, і зараз
побольшомусекретику• 22 сентября 2024
Ответ дляБаррикадница
Щеплення і обробка від бліх/паразитів потрібна всім тваринам незалежно виходять вони гуляти чи ні.
Ви їх приносите додому на одежі/взутті, ну і на підвіконні через голубів
Білка в колесі• 22 сентября 2024
для лотка уличной кошке надо брать что то похожее на песок, ей привычнее будет и сначала закрыть в одной комнате, чтобы еда, вода, лоток были рядом, и для того чтобы она поняла что в безопасности. Кошки очень стрессуют от смены места жительства - это надо пройти, пока привыкнет. Ей в ошраниченном пространстве будет спокойнее.
И к лотку так легче приучать.
После того как поймали - к вету можно отнести.
Моей сразу на холку капнули от блох и глистов.
И сказали, что здорова, даже блох нет, на улице недавно.((
ВЫбросили недавно, блохи уже познакомились - есть следы, но блох еще нет.
Пушап Мі мі• 22 сентября 2024
Волонтеры высосут вам весь мозг
Білка в колесі• 22 сентября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
обычно волонтеры знают, кто у них как ходит в лоток.
автор Баррикадница • 22 сентября 2024
Ответ дляПушап Мі мі
Волонтеры высосут вам весь мозг
Чому? )
ВільнаНазавжди• 22 сентября 2024
беріть до кого більше лежить. 1.5 місяців дуже рано, треба багато уваги.
Білка в колесі• 22 сентября 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Красивый!)) Хозяин в доме, он уже понял это.))