Там-тарарам• Изменено 23 сентября 2024
Какую серьезную игру скачать на компьютер женщине 35 лет?
Давно не играла, так хочется вспомнить молодость, что посоветуете?
Оля_с_киркою• 23 сентября 2024
Я не знаю що таке «серйозна гра» )
Граю в MMORPG. Зрідка можу в щось типу «три в ряд»…
Голодаю• 23 сентября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Я не знаю що таке «серйозна гра» )
А во что из мморпг играете?
Оля_с_киркою• 23 сентября 2024
Ответ дляГолодаю
А во что из мморпг играете?
Грала в tales of wind до недавнього. Зараз перерву взяла ) можливо взимку чи ближче до весни знов повернусь (я вже рази 2 кидала і знов поверталась. Тільки на інший сервер, який тільки відкривався на той час).
До того були Рагнарок (починала на мотр онлайн ще. Пробувала пізніше версію нову на телефоні - не зайшло). І в lineage 2 бігали з чоловіком.
Голодаю• 23 сентября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Я начинала с Линейки))
Потом была Раплз. Потом Карос потом Айон)
Потом бросила..
Начала опять подглядывать)))
Потом бросила..
Начала опять подглядывать)))
Оля_с_киркою• 23 сентября 2024
Ответ дляГолодаю
Я начинала с Линейки))
Потом бросила..
Начала опять подглядывать)))
Потом бросила..
Начала опять подглядывать)))
Айон знаю. Був час коли чоловік з його другом займались прокачкою персонажів за гроші ) я періодами допомагала, міняла чоловіка за компом ) то там доволі багато замовлень було. І в Лінійці багато.
Ще пробувала Perfect World. Але мене там теж на довго не вистачило.
А от в ToW вже не перший раз повертаюсь. У нас там вже «сімейний підряд» ) в минулий захід грали я, чоловік і син )))) але воно через якийсь час починає набридати.. то кидаємо. А десь через 5-7 місяців знов можемо почати ))))
Голодаю• 23 сентября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Мне PW тоже не зашло)
Оля_с_киркою• 23 сентября 2024
Ответ дляГолодаю
Мне PW тоже не зашло)
Якесь воно монотонне дуже.. хоча й красиве )
Якщо цікаво - спробуйте ToW. Його вже, наче, на комп можна поставити без встановлення андроїд симулятора ) а так я з планшету граю, мені зручніше. Сину навпаки зручно з компа.
Голодаю• 23 сентября 2024
Ответ дляОля_с_киркою
Спасибо.
Посмотрю)
ЯяяКакаджамбо• 23 сентября 2024
Вспомнить молодость это Герои Меча и магии 3. Лучшая стратегия за все года.
Перша леді колгоспу• 23 сентября 2024
Варкрафт и психованную Алису. Иначе в 35 не вижу смысла возвращаться к играм. Симсы бросите со второго-третьего раза, герои или аов на недельки две.