Бочка порохУ• Изменено 24 сентября 2024

Запор в 2 роки. Ківі, кефір, персики, сливи, авокадо, легколакс не допомагає

Кожен день годую тим що послаблює
Він тільки пукає, вибачте
Вже 4 день пішов як не какає і його особо не напрягає. Але ж якщо не сьогодні то завтра вже буде 5 день

Я думала можливо мало рухів - стрибає на батуті кожного дня, бігає.. але це не допомагає

Я все чекаю ту какульку щоб здати на все можливі аналізи…
До лікаря через тиждень(
Відірву та викину• 24 сентября 2024
Есть вероятность,что какать будет с слезами и может быть трещина, я бы на вашем месте вставила свечку сегодня,чтобы точно вышло не камнем

Ні за холодну воду• 24 сентября 2024
Дюфолак?
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляВідірву та викину
Я саме цього і боюсь
Щоб не камінь…
Кросівки оригінал• 24 сентября 2024
Дуфалак добре сину допомагав
Відірву та викину• 24 сентября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Я саме цього і боюсь
Щоб не камінь…
Советую свечи Вибуркол , мне ещё неонатолог их советовал когда был запор у младенца после перехода на ив
НуКаНаКа• 24 сентября 2024
В мене в малого була така проблема. Не можна щоб дитина стільки часу не какала . Йде інтоксикація організму. В нас то вилилося в випадіння прямої кишки і лежали в лікарні на процедурах.
Вилікували дієтою
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Дуфалак добре сину допомагав
До нього немає звикання?
Неначасі• 24 сентября 2024
Зашліфувати невеликий шматочок дитячого мала (щоб не був гострим) і акуратно в попу як свічку. Покакає. Радила педіатр.
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Вилікували дієтою
Ого
А які процедури робили з тим випаданням? Вдома не можна було їх робити?

автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Вилікували дієтою
А якісь ліки ще приймали? Тіпа форлаксу? Легколакс?
Ужгород• 24 сентября 2024
Кефір, персики, авокадо не послаблює.
Скільки дитина пʼє на добу і що саме?
Яка кількість клітковини в раціоні дитини?
Ужгород• 24 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Вилікували дієтою
Але випадання повернеться пізніше обовʼязково.
На жаль
НуКаНаКа• 24 сентября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Приймали, але ті всі ліки допомагали поки їх приймали. Допомогла тільки зміна харчування
YarynaT• 24 сентября 2024
Зробіть клізму! Викакає відразу. Мої теж таке мали (
КинДза• 24 сентября 2024
Ответ дляУжгород
Кефір, персики, авокадо не послаблює.
Скільки дитина пʼє на добу і що саме?
Да, странно что про буряк автор забыла
Байрактарна• 24 сентября 2024
а свічку гліцеринову?
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляБайрактарна
а свічку гліцеринову?
Не ставила ще
Яка найкраща?
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляYarynaT
Ось цією мікроклізмою?
Байрактарна• 24 сентября 2024
Ответ дляБочка порохУ
Не ставила ще
Яка найкраща?
не знаю зараз, бо дитина вже велика. Але колись це дуже допомагало

Чтооооооооооо?• 24 сентября 2024
Нормолакт и энтерожермина помогли
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляУжгород
Кефір, персики, авокадо не послаблює.
Скільки дитина пʼє на добу і що саме?
Постійно тикаю воду
Купила донат магнію. Мішаю із звичайною водою
Не допомагає
НуКаНаКа• 24 сентября 2024
Ответ дляУжгород
На жаль
Вже пройшло більше ніж 15 років з того часу і нічого не повернулося
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Нормолакт и энтерожермина помогли
1 день давала ентеродерміну
То теж не змінило
Щаслива Я• 24 сентября 2024
Все е що ви перерахували не має жодного стосунку до покращення стулу, то бабкині забубони. Вода і клітковина. Клітковину шукати у листовій зелені, перці, капусті. Зараз дати той же Дуфалак, але переглянути раціон дитини, щоб запобігти у майбутньому закрепів.
А може просто нічим? Дитина їсть нормальні порції? А може як в тому мемі про котика, де хазяйка носить його у ветеринарку, бо він не какає, а він какає, тільки за диваном. Може і він десь у гостях сходив, а ви не знаєте та хвилюєтеся.
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Підскажіть що вам лікар радила
Що ви змінили, і як випадіння кишки лікують?
Чтооооооооооо?• 24 сентября 2024
Ответ дляБочка порохУ
1 день давала ентеродерміну
То теж не змінило
Нужно хотя бы 5 дней пропить
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Та ні
Дитина зі мною цілодобово
Я все знаю
Глас_Народа• 24 сентября 2024
Ответ дляНеначасі
Ні, навіщо знову про мило?! Це не правильно, небезпечно і якісь допотопний метод! В попу дітям можна ставити ВИКЛЮЧНО свічки для того призначені і клізми за потреби, а більше нічого!
Котомафия• 24 сентября 2024
Автор, купить микроклизму Микролакс и поставьте ребенку. Дюфалак действует накопительно, как любое слабительное. Т.е. после однократного приема он не поможет, надо пить долго.
автор Бочка порохУ • 24 сентября 2024
Ответ дляКотомафия
Той микиолакс можна точно дитині?
Я його ставила собі коли вагітна була
А що краще свічка чи микиолакс