КонхфЭдкаТузик• 24 сентября 2024
Як пройти верифікацію паспорта в Ранейері?
Доброго дня, нещодавно ранейер ввів онлайн верифікацію паспорту онлайн, хто вже проходив, як її пройти, не розумію де той чип на паспорті, вже два дні сиджу і видає то помилку, то не ваш паспорт, то спробуйте знову. Кому вдалося швидко пройти, поділіться як ви це зробили, дякую
Поросенка• 24 сентября 2024
Ви, мабуть, купили квитки не на самому сайті, а на Ківі та інших сервісах. Так, він так задовбує до полусмерті з тою верифікацією. Пробуйте. Пишіть їм в підтримку. На сайті ще є якесь оголошення з цього приводу. Я давно вже робила і там був варіант оплатити 1 євро чи щось таке за спрощену процедуру верифікації. В мене вийшло лише так. Більше я на таке не покупаюся, бо хрін вилетиш потім( купувати квитки бюджетних авіаліній треба лише напряму у них
КонхфЭдкаТузик
• 24 сентября 2024
Ответ дляПоросенка
Купила на офіційному сайті як і завжди і тут сюрприз з веріфікацією в подарунок (((
Поросенка• 24 сентября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
В мене ще рік назад таке було через Ківі. Тепер, видно, і напряму так....на сайті немає детальних інструкцій?
АяВсёЗнаю• 24 сентября 2024
Я проходила , ще на початку серпня , купувала через додаток квитки. Розкриваєте максимально паспорт і кладете телефон екраном на пластикову сторінку з фото. Треба трішки почекати, я робила одразу три паспорти, проблем не було
КонхфЭдкаТузик
• 24 сентября 2024
А якийсь додаток для верифікації потрібно встановити на телефон?
КонхфЭдкаТузик
• 24 сентября 2024
В моєму кабінеті написано, що я зачекінилась , завантажила boarding passes, верифікацію не буду робити, не вдається відсканувати((
АсобеннАя• 24 сентября 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Обовʼязково зробіть верифікацію. Навіть якщо є boarding pass, у них про це написано що можуть бути проблеми при посадці