НетЕщеНаверное• Изменено 26 сентября 2024
Дитина хоче стати нейробіологом
Це потрібно вступати на біологічний факультет. Підкажіть ким потім можна працювати в Україні? Чи є на це попит?
Бо є захоплення, але саме іноземними експертами, по типу Сапольського і інші, вони займаються вивчення мозку, викладанням, просвітництвом і наукою.
А у нас це про що?
ГугелП@лАмался• 26 сентября 2024
Так у нас зараз дофіга ампутантів, їм ставлять протези сучасні, які керуються нейроімпульсами .. так шо…
Lilian-nochka• 26 сентября 2024
За границей больший полет,там исследовательские лаборатории,разработки лекарств,изучение механизма болезней и т.д....у нас не знаю,вряд ли есть размах для этого
Lilian-nochka• 26 сентября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Все разработки все равно за границей
парИла я парИла• 26 сентября 2024
Автор, зараз вам Клави, які поняття не мають що таке нейробіологія,напишуть… воно ж з каси видніше, і не дай Боже, буде краще ніж у них.
PS- питайте на профільних форумах
ЯблокоРаздора• 26 сентября 2024
Так, на біологічний.
Або медичний - нейрофізіологія.
Інгліш - обов´язково. Без нього ніякі найновіші досягнення не будуть доступні.
Або медичний - нейрофізіологія.
Шлях до зірок• 26 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
PS- питайте на профільних форумах
Кращого коментаря в цій темі вже не буде. :)
из_под_тишка• 26 сентября 2024
Очень нужная специальность;) в КПИ есть. Биотехнологии. Интересовалась- сейчас в топе ЗВО сша
Зубная фея• 26 сентября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
PS- питайте на профільних форумах
З маси Клав вийшла 745 клава в білому пальто
Місячне Сяйво• 26 сентября 2024
Не морочте дитині голову, хай вступає, куди хоче. Зараз не старі часи, коли отримавши диплом, ти до кінця днів своїх скнітимеш в забзділому ніі.
Завжди можна отримати другу освіту, або працювати не по прямій спеціальності, а в споріднених сферах.
парИла я парИла• 26 сентября 2024
Ответ дляЗубная фея
Тільки сьогодні пояснювала дітям ефект данінга-крюгера і ось який показовий екземпляр з самовпевненістю зворотньо-пропорціональній компетентності.
Вапщета• 26 сентября 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Мені більше подобається біоінженерія.
Мій факультет