Кусюче сонечко• 26 сентября 2024

Чому чоловік не робить серйозних кроків?

Казала собі не заводити нічого на роботі, але не стрималась. В мене з колегою зав´язалась симпатія. Мені 28, йому 35. Часто пропонує провести мене додому, але навіть не пробує запросити на побачення чи якось зблизитись. Як проводить, то ми говоримо лише на буденні теми. Чому це так може бути?
Некомильфо• 26 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
С чего бы ему злиться?
Ему пофиг
А так вообще отстанет, раз мужик есть
ну и нормально. пусть отстанет, свидание это не равно есть мужик. а вы боитесь остаться без мужчины и свои страхи на всех переносите?

Пухнасті штани• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Знаки десь 3 місяці, проводжає десь 2, може трохи менше. Але не часто, десь раз в тиждень
якщо би хотівв розвитку - вже були би парою!
Пухнасті штани• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Якось іншій колезі він казав, що запросив би її в кафе, але вона заміжня
це колега заміжня?
То він для розваги, такий собі ’підкатик’: яка ти класна, я би запросив. але вже пізно.
Фу..
Пампушечка• 26 сентября 2024
Ответ дляНекомильфо
Вы в коменты вникаете или лишь бы ляпнуть?
Я ей писала, что она ему не нужна.
Творческий типаж• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
О.поворот))
автор Кусюче сонечко • 26 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
це колега заміжня?
Фу..
Так, заміжня.
Оскорбляю всячески• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я пробую, але він якось морозиться. До того ж про особисте дуже мало розповідає
Ясно, одружений, має дівчину, ви не дуже подобаєтеся, або тупий. Думаю ні один із варіантів не підходить саме вам
автор Кусюче сонечко • 26 сентября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Не одружений, нікого за його словами не має
Пупс• 26 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
у такому віці однозначно
автор, шукайте іншого, з цим безперспективно за таких даних у такому віці
навіть, ініціативу не проявляйте, бо тоді все життя своєю ініціативою будете таке чудо тягти, переключайтеся на когось іншого

автор Кусюче сонечко • 26 сентября 2024
Ответ дляТворческий типаж
О.поворот))
Це ще до того, як ми почали спілкуватись з ним
Пухнасті штани• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Так, заміжня.
та забудьте про нього.
якісь тупі підкати, нащо вам таке?
І ви, наївно себе поводите не ведіться.
Може, він сам не вільний, якщо не відкриває тему особистого.
Даю справку• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
То не ходите с ним. Скажите сегодня на свидание иду провожать меня не надо
интайм_не_предлагать• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як думаєте, варто щось йому натякнути?
Ні, не варто. Якщо вам набридли ці провожання і натяки без розвитку стосунків, то припиняйте це, бо це виснажує вас емоційно. Скажіть, що сьогодні йдете не додому, а в інше місце (до косметолога чи ще щось). Можливо, в нього є дівчина, але там вже сталі стосунки і йому просто хочеться нових емоцій, то він вас і качає на нові емоції. Скільки історій я не бачила, то в парах найщасливіші жінки ті, які не випрошують в чоловіка якоїсь уваги. Навіть якщо вам боляче, але якщо чоловік не хоче, то не наполягайте, а припиняйте самі. Не давайте качати з себе емоції, краще декілька вечорів самі вдома виплачтесь, але не робіть так, щоб вам було гірше
Некомильфо• 26 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
Я ей писала, что она ему не нужна.
вы один позитив, она не нужна, говорить ему ничего нельзя, на ревность не выводить. а предствляете что есть другие цвета кроме вашего черно- белого
Оскорбляю всячески• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Ага
Пухнасті штани• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як думаєте, варто щось йому натякнути?
Ні. Нічого!
Навпаки, поводьтесь, як нічог оі не було, а ви - щаслива, сяєте, на нього уваги НЕ звертати. І забути. Бо воно або тупе, або підступне і, дійсно, когось має, а вас ’качає’!
Мэри Попкинс• 26 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
Конечно
Лучше поконкретнее - Вася, когда уже в загс?
Кстати, а неплохая бы шутка получилось. Можно было б игриво так и сказать;)
А я с Рио-де-Житомира!• 26 сентября 2024
Если мужчина хочет он делает. Если не делает значит не хочет. Все. Не надо тешить себя иллюзиями.
Пампушечка• 26 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Можно
Но не в ситуации автора
У них даже отношений нет

автор Кусюче сонечко • 26 сентября 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я просто не розумію нащо тоді пропонує провести, ще постійно підходить на роботі, ми на працюємо на різних поверхах.
Мэри Попкинс• 26 сентября 2024
Ответ дляПампушечка
Можно
Но не в ситуации автора
У них даже отношений нет
Так он её каждый раз до дома проводит, можно в шутку уже озвучить. Скажем так дать зелёный цвет, с неё не убудет, ведь это шутка)
автор Кусюче сонечко • 26 сентября 2024
Ответ дляПухнасті штани
Ні. Нічого!
А може просто невпевнений у собі?
автор Кусюче сонечко • 26 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Раз на тиждень десь
Пампушечка• 26 сентября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Не каждый раз - а раз в неделю
И он прекрасно видит ее симпатию и ожидания
У нее не то состояние, чтоб сказать это налегке, как шутку
В ее случае выйдет тупо, а не игриво

А так я понимаю, о чем вы
Ух яка ж Я• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Як думаєте, варто щось йому натякнути?
Решать вам
Поліцейський патруль• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Если вам нужны серьезные отношения - завязывайте с этим недоразумением, ибо оно только место возле вас занимает.
Поліцейський патруль• 26 сентября 2024
Ответ дляКусюче сонечко
А може просто невпевнений у собі?
Может (хотя маловероятно). Скорее просто ленив для каких-то телодвижений. Вам оно надо, такой неуверенный тюлень?