Дую на вітер• 27 сентября 2024
Болить голова
Вже четвертий день болить голова,біль якось в лобній частині і зверху, ніби напруга, чи стискає,тиск то трохи падає, то підіймається. Випиваю анальгін, нуль реакції, хоча раніше допомагало.Зранку встаєш ніби не спав...Невропатолога в місті немає,підскажіть, чим собі можна допомогти.Дякую .
Та легко!• 27 сентября 2024
німесіл випийте, в мене таке буває, наче тягне голову декілька днів, зазвичай на погоду. Тиск собі ще поміряйте
Дую на вітер
• 27 сентября 2024
Ответ дляТа легко!
Німесил якраз є ,тиск скаче.Дякую
всегдаДаДа• 27 сентября 2024
темпалгін, магнітні бурі весь тиждень + зміна погоди теж болить голова
Lilian-nochka• 27 сентября 2024
Таблетку или саше кейвера выпить,снимет на время,а там искать причину
Тро Нью-Йорку• 27 сентября 2024
Примите любой спазмолитик.
Если не поможет, через пару часов НПВС.
Кстати, что значит, давление то упадёт, то поднимется? Напишите конкретные цифры.
Если не поможет, через пару часов НПВС.
Дую на вітер
• 27 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Примите любой спазмолитик.
Если не поможет, через пару часов НПВС.
110/80,
135/90
Тро Нью-Йорку• 27 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
110/80,
135/90
Возраст?
И повышается просто так, на ровном месте? Или после нагрузки или волнения
Дую на вітер
• 28 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Возраст?
42 ,часто нервую,вже 2 роки без відпустки, виснаження і фізичне і моральне((
Тро Нью-Йорку• 28 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Вы знаете причины, значит, можете что-то предпринять, чтобы минимизировать действие негативных факторов.
Дую на вітер
• 28 сентября 2024
Ответ дляТро Нью-Йорку
Не можу,вибору немає, на жаль ((дякую вам
Тро Нью-Йорку• 28 сентября 2024
Ответ дляДую на вітер
Выбор есть всегда, но он её всегда нам нравится.
Загонять себя тоже не вариант.