100pudov• 27 сентября 2024
Які зп в фінансистів, бухгалтерів в IT?
Дивлюсь на доу, сильно впали. Middle в середньому $1000, рік назад $1450. Це правда та з чим це пов’язано?
Лика-прилипка• 27 сентября 2024
З тим, що ІТ 10 років назад бкли галуззю,у якій було вигідно розвиватися, спеціалісти дуже цінувалися, а тепер ринок наситився, і нема більш кадрового голоду. Ще трохи і буде перевиробництво кадрів
побольшомусекретику• 27 сентября 2024
Ответ дляЯ натуралка
З кризою в світі. Ви не бачите?
В світі значно вищі зарплати, кризи нема
Лепетун• 27 сентября 2024
Ну якщо зп була в гривні і не індексувалась, то звичайно впала в перерахунку на валюту. Я працюю в ІТ на початку року підняли добре зп, вона офіційна в гривні, через 10 місяців в доларах вона значно знизилася.