Кицька мяколапка• 05 марта 2014

Загорілась зробити ДОШКУ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ, підскажіть

Привіт дівчата.
Давно думаю про це чудо і нарешті я готова її зробити.
Читала багато, але виникли запитання...підскажіть як вірно зробити.
1.По якому прикладу(фото) зробити колаж.
2.Якщо я одружена то клеїти фото разом з чоловіком (в розділ сім"я), а якщо просто зображення щасливої пари чи не означатиме це що я хочу змінити чоловіка, в том смислі що мене не влаштовує моя пара?(мене моя влаштовує)
3.В мене є дитина...запитання те саме , клеїти його фото чи картинку дитини, і чи не буде це означати ,що я хочу ще дитину(я не хочу)
4.Вішати дошку на видне місце чи щоб ніхто не бачив і самій на неї часто чи не часто дивитись(тут відгуки розходяться, як робили ви)
5.Можна використати шпалеру(чисту сторону) як основу під фото чи потрібно білий чистий листок( ватман наприклад)
6.Пусті міста на колажі заклеювати картинками,чи можна щоб залишались

Чекаю всіх ваших порад, як робили ви,що для цього знадобилось, які деталі, і скільки часу ви її робили і саме головне БАЖАННЯ ЗБУВАЮТЬСЯ
Дякую.
Результат:
вже голосів: 17
7 (41.18%) фото 2
6 (35.29%) без різницію, хаотично
2 (11.76%) фото 1
2 (11.76%) ваш варіант
автор Ксьоншкевич • 05 марта 2014
Ответ дляАноним_576
У меня 2-й вариант, но это именно доска визуализации, а то что девочки расклеивают хаотично-это карта желаний, я все делала по правилам, месяц сейчас как раз растущий-все в ваших руках, успехов вам!!!
як думаєте можна використати шпелеру? я зараз в декреті, в селі проживаю тимчасово, тут нема ватманів

Соображалочка• 05 марта 2014
Краще не робити дошку візуалізації, я колись теж хотіла, але потім прочитала від дівчини яка теж цим захоплювалася про те що це не правильно просити в Бога лише матеріальні речі, потрібно просто служити йому... я не можу так детально пояснити як вона....якщо колись ще потрапить на очі то скину вам..
автор Ксьоншкевич • 05 марта 2014
Ответ дляСоображалочка
гаразд скинете...
а з іншої сторони ми посилаємо силу думки в всесвіт( так пишуть) а не просим у Бога . да і мріяти це не гріх
Соображалочка• 05 марта 2014
Ответ дляКсьоншкевич
гаразд скинете...
ну виходить що ви будете зациклені лише на матеріальних речах, а не духовних..
автор Ксьоншкевич • 05 марта 2014
Ответ дляСоображалочка
чому..бажають не тільки про машину, квартиру, гроші а й про здоров’я близьких, саморозвиток, долати труднощі та багато іншого