как тебе такое илон маск• 28 сентября 2024

Новус будьте обережні, неприємна ситуація з холодильником

Хотіла купити дитячі сирочки та кефір в Новусі. На холодильнику є табло з температурою в ньому - показує +12.4 град. Не ризикнула, пішла в інший супермаркет. Десь через тиждень ситуація повторилась +12.6 град. Ще через декілька днів +13.1 град.

Звернулась до адміністратора, щоб звернули увагу, бо молочка для малеч з 6 міс, не можна так. Адміністратор сказала, що так працюють холодильники, мають розморожуватись, потім знову охолоджуються. Зранку вони ведуть журнал, там завжди +5 град. На моє зауваження, що температура зберігання має бути не вище +6 град сказала, що все нормально, все холодне, не вздулось.

Тоді звернулась на гарячу лінію, прийняли заявку, на наступний день зателефонували, повторили те саме, що і адміністратор - холодильник розморожується кожні 4 години, продукція не вздута (хоча неодноразово зустрічається, коли терміни ок, а всередині сирочок розшарований - порушені умови зберігання). Запитала, до якої температури підіймається - сказали +2 - +4. Кажу, що температура була +13.1 град, маю відео, і говорила про це одразу, погодились зʼясувати.

Сьогодні вже зателефонували, сказали, що продукцію прибрали і визвали майстра для ремонту. На моє питання, чому адмін та в минулий дзвінок говорили, що так і має бути, а тепер змінили думку - не відповіли.

Будьте обережні. На фото скрін з відео, молочка внизу під комбучею
Меряю от 0• 28 сентября 2024
Я б і уваги не звернула, як і дожила до своїх років такою по@уїсткою😨
Ромашкинная• 28 сентября 2024
Ви молодець, що на це увагу звернули.
автор как тебе такое илон маск • 28 сентября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Це у мене звичка зʼявилась під час відключень електроенергії, бо був прецендент, коли з пліснявою сир попався, розшарований часто також. Немовляті таке не підходить (хоча, пліснява взагалі нікому не підходить)
Червона ікорка• 28 сентября 2024
Ви молодець, знайшли сили і час зробити краще.
Ответ дляРомашкинная
Ви молодець, що на це увагу звернули.
Мене просто обурює те, що могли одразу прийняти до уваги і все. Але ж ні, доводили мені, шо це все так і має бути. Ну як так можна, це ж для маленьких діток 🤷🏼‍♀️
Ответ дляЧервона ікорка
Дякую
На привозе• 28 сентября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Зате нам, по$уістам, краще живеться!
Ответ дляНа привозе
Зате нам, по$уістам, краще живеться!
Не всім всеодно, що вони їдять і чим годують своїх дітей.
Вам ок - Ваше право)
На привозе• 28 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вам ок - Ваше право)
То не про випадок з холодильником. То взагалі
Меряю от 0• 28 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Вам ок - Ваше право)
Ви молодець, отруєння - це жесть, особливо дітям(
Надежда наш компас• 28 сентября 2024
а фото с молочкой, а не комбучой есть?
Ранковий базар• 28 сентября 2024
Дякую, що небайдужі
Ранковий базар• 28 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Новус новусом, а немовляті готуйте самі. Кефірчие в банку, нагріти і пішли гуляти. Прийшли, відцідили і готовий сорочок.
Я також в новусі звернула увагу адміна що мясо беруть голими руками, хоча є одноразові рукавички, є щипці
Чай не пью, только кофе• 28 сентября 2024
Дякую за небайдужість. Після важкого отруєння також звертаю увагу і на умови зберігання, і на упаковки.
БоВжеВільна• 28 сентября 2024
Дякую
Ответ дляНадежда наш компас
а фото с молочкой, а не комбучой есть?
Відео є, відкрийтесь - скину в приватні Вам)
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Правильно робите 👍
Ответ дляРанковий базар
Кефір також самій готувати?)
ЗдесяЯ• 28 сентября 2024
Автор, завжди відзначаю проколи в магазинах, на транспорті, на вулиці. 15-51 мене взагалі скоро заблочить))
Телефон Рубика• 28 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Я вас умоляю, до якої там уваги, вони просто вимкнуть то табло з температурою, або скрутять. Ви б малюку краще самі з домашнього молока сир робили, ото буде користь
Ответ дляЗдесяЯ
Я туди ніколи не телефонувала))
Телефон Рубика• 28 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Кефір також самій готувати?)
Так
Радість моя• 28 сентября 2024
Автор, вы сильно удивитесь, но эта молочка на РЦ стоит в холодильниках +/- 10 , а летом вообще палеты могут на улице стоять, пока идёт отгрузка/погрузка, а это и пол дня бывает. У меня дома могла лежать сутки на столе и ничего с ними не случалось.
Ранковий базар• 28 сентября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
Кефір також самій готувати?)
Так
КокошинЭль• 28 сентября 2024
Дякую за пильність. Я ніколи не звертала уваги. Тепер буду знати.
Ще невідомо як воно зберігається коли вимикають світло....
КокошинЭль• 28 сентября 2024
Ответ дляРадість моя
Это все понятно.
Но когда тебе на глаза попадается грубое нарушение под соусом ’так надо’- это аут.
Залатавая• 28 сентября 2024
Ну автор реально добру справу зробила. Мля шо знов цім морда рука не йметься. Баби ви геть ненормальні чи що? Як аи так живете з пост негативом?
Околовита• 28 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
а не видно) что бабы местные так и живут)
Радість моя• 28 сентября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Это все понятно.
Не спорю, просто написала информацию которую знаю.
КокошинЭль• 28 сентября 2024
Ответ дляЗалатавая
То горячая линия Новуса вошла в чат))