Луиза-5731• 28 сентября 2024

Чи бачите Ви своє майбутнє в Україні? Та яке воно?

Почала розуміти, що взагалі не бачу свого майбутнього в Україні, не бачу майбутнього життя та абсолютно не маю стабільності. А як у Вас з цим справи?
LudaSHS• 28 сентября 2024
Ответ дляЛуиза-5731
Чоловік зі мною в Україні, ми залишилися тут. Моя мати та сестра повернулися в Україну, так як їм не сподобалося, а свекруха вирішила залишитися в Німеччині та щасливо там живе. Тому, і питаю загальної думки.
Мову німецьку вчили? Чоловік виїзний? Мама хворіє в Україні, догляд треба? Багато нюансів. Том чужий досвід не допоможе.
автор Луиза-5731 • 28 сентября 2024
Ответ дляrybka21
що таке ’загальна думка’?
Узагальнена точка зору чи переконання, що формується в суспільстві)
rybka21• 28 сентября 2024
Ответ дляЛуиза-5731
в кожного своя думка і точка зору
не бачите тут майбутнього - їдьте за кордон
все просто
ви ж вже доросла дівчинка. навіть заміжня.
LudaSHS• 28 сентября 2024
Ответ дляЛуиза-5731
Це не можливо
Одна думка у жителів Сумщини, а інша зараз у жителів Чернівецької обл. Загальна температура по палаті нічого не скаже, бо багато чинників.
автор Луиза-5731 • 28 сентября 2024
Дякую за відповіді)
Antiprom• 28 сентября 2024
Поки буду в Україні, а от чи діти будуть залишатися коли прийде час навчатися в вишах не факт.. чоловік уже зараз говорить їм що вони мусять вчити мови англ + ще одну..
ElenaMari• 28 сентября 2024
Ответ дляЛуиза-5731
Автор хто у нас жил на 3000 пенсии в Европе живут и радуются мед страховка жилье социальное, выплаты. Кто жил на мизерную зарплату тоже там радуются. Кто богат тоже радуются не работают мужья содержат. Автор даже в оккупации где тихо люди живут зарплаты и пенсии выше наших и медицина бесплатна.
ingaruta• 28 сентября 2024
Ответ дляСhanelKa
Залежить від того, який буде мир
Яка влада, які закони, які люди навколо
Поки, рано давати прогнози
Найбільше, гнітить саме відношення влади до людей, закриті кордони, злість і ненависть один до одного, знецінення життя
Границы открыты.Украинцев полно за рубежом на курортах.Никакой ненависти нет,может,у вас окружение такое?Власть?Так мы под разными властями жили.Кому ок,кому не ок.
julia_kid• 28 сентября 2024
Ответ дляЛуиза-5731
Мені лише 23, я ще дуже молода, але через війну почався тривожний розлад, постійно на пігулках.
Мій дім в окупації вже 2 роки, і я не вірю, що колись туди повернуся.
З роботою почалися складнощі, зарплатня впала в декілька разів.
За станом здоров´я змінити на щось краще не можу.
І, чесно, я не знаю, куди рухатися далі й що мені робити. Застрягла на одному місці і не уявляю майбутнього. І від цього дуже страшно. Думаю виїжджати закордон, але не впевнена, що і це гарна ідея. Та, хоча б, буде менше стресу.
Це гарна ідея, виїзжайте
rybka21• 28 сентября 2024
Ответ дляЛуиза-5731
а що ваш чоловік каже? напевно ж думка близької людини важливіша, ніж ’загальна’
Ирина_Б_• 28 сентября 2024
спросите у депутатов , они расскажут
летта• 28 сентября 2024
Ну честно, в 23 года я бы уезжала иу чилась где-нибудь. Моя дочь учится бесплатно в Швейцарии и много наших молодых с защитой также, много учатся в Германии, Бельгии. Ну блин. я просто завидую вашему возрасту! такую тему я могла бы создать в 50 лет... Но не молодой человек
Natal_ka91• 28 сентября 2024
Була за кордоном на початку з дитиною, вернулися. Поки пливемо по течії, поки є робота і т.д. Якщо війна продовжиться ще на декілька років, доведеться дитину вивозити. А поки як є, в нас глибокий тил, теж інколи дістається. Але якщо чесно, настрій в мене песимістичний, якщо була віра на початку, то смерті знайомих і корупція сильно вдарили по моральному духу