Акуна_Матата• 28 сентября 2024

Вопрос знатокам про анальный зуд

Человека мучает анальный зуд уже долгое время, около года. Причем иногда там есть микро повереждения кожи, легкие такие поверхностные ссадинки. Проверил все у проктолога, сделал колоноскопию у гастроентеролога, сдав все возможные анализы по ЖКТ - все в норме. Есть ли здесь врачи или может у кого было похожее - с чем может быть связан этот зуд и жжение плюс ссадинки? После туалета жжение бывает невыносимым. Врачи разводят руками.
автор Акуна_Матата • 28 сентября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Добре, причину не знайшли лікарі, то ми і подавно не знайдемо. А яке лікування він застосував? Ну, якісь же ж загоювальні свічки чи мазі пропонували.
Якусь мазь проктолог виписав, але вона гормональна, довго користуватись неможна. Було легше, а потім все повернулось

автор Акуна_Матата • 28 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Автор, перевірте на молочницю. Я серйозно.
Кров при дефекації є?
Була кров, трошки, але в нього паніка з цього приводу. А що, при молочниці таке може бути?
автор Акуна_Матата • 28 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Кров при дефекації є?
І як це перевіряється? Гастроентеролог невже не міг виявити? Наприклад, аналіз на кальпротектін?
Чорнобаївка• 28 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Так.
В мого чоловіка таке було. І кров теж. І нереальний зуд.
Ті самі симптоми, що Ви описуєте.
Здавав кров на кандиду в синево, там показники зашкалюють просто.
І вилікувати цю заразу дуже важко.
Поки що в процесі.
автор Акуна_Матата • 28 сентября 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Так.
Ті самі симптоми, що Ви описуєте.
І вилікувати цю заразу дуже важко.
Поки що в процесі.
Тобто це окремий аналіз крові треба здавати? Дивно, що син був у декількох проктологів і не один не направив на цей аналіз.
ВерСаСе• 28 сентября 2024
Ответ дляАкуна_Матата
Якщо підозрюють кандіду, то дії прості: флуканазол і прибрати з їжі усе з дрожами - ніякого хлібу, булок і т.п. і без солодкого. Результат буде швидко. Для полегшення прямо зараз обліпихові свічки правильно написали
автор Акуна_Матата • 28 сентября 2024
Ответ дляВерСаСе
Дякую Вам
автор Акуна_Матата • 28 сентября 2024
Ответ дляВерСаСе
Удалено администрацией...
kissulichka• 28 сентября 2024
Знатоки, внимание: вопрос