⏺Партія з фашистськими поглядами перемогла на національних виборах в Австрії, – Politico.
Це сталося вперше з Другої світової війни. Лідер «Партії Свободи» Кікль виступає за зняття санкцій з рф і припинення допомоги Україні.
Ответ дляok1904
Що значить ’не дати програти’ . Поясніть
Мерц, зокрема, висловив упевненість, що Німеччина почала діяти надто пізно і зробила занадто мало.
«Насправді ми зараз допомагаємо Україні не щоб виграти цю війну, а щоб не програти. Україна ніколи не зможе перемогти Росію, це ніколи не було метою», — заявив Фрідріх Мерц.
Лідер німецької опозиції також висловив свою думку, що для нього означатиме перемога України.
За його словами, Україна повинна відновити суверенітет над своєю територією, а Росія повинна припинити нападати на неї.
«І ми досить далекі від цього», — заявив політик.
Ответ дляlilu1990
Щоправда, вже у липні Мерц заговорив про постачання бойових літаків Україні. За його словами, українцям треба допомогти відновити суверенітет над їхнім повітряним простором
Ответ дляok1904
Ну хоть один признав шо допомога наших дорогих партнерів типу Німеччини- курам на сміх
Natal_ka91• 30 сентября 2024
Не дуже зрозуміло що нас чекає те саме? Не вірю що Австрія зробить якийсь великий вплив на допомогу
Ответ дляlilu1990
Ви прекрасно знаєте що мається на увазі. Не той хлам Який вони нам звозили і більше дальнобійних ракет
А на початках війни відбивалися суто своїм - тим що самі купили. Партнери тут ні до чого
пойдет дальнебой на болота -завтра пойдут на нас ковровые бомбежки китайским дальнебоем.с индийско-бразильско-иранско-корейско мясом
Ответ дляlilu1990
а ви шо в польшах.а чо не дома.не підтримуєте економіку як ми .
Ответ дляСчасье
Нажаль зараз бачимо кризис демократій по всьому світу. Зараз ще ця партія навряд займе щось важливе, але в наступних виборах - все можливо.
Там якийсь сирієць із мачете бігав по одному з німецьких міст, більше 30 постраждалих
Може росія розводить ці срачі для підігріву натовпу, але... показово
У Коха читаю,,теж про ’перемоги’, по спічу Лаврова
’
Сегодня Лавров, выступая на сессии Генассамблеи ООН заявил: “Нынешние англосаксонские стратеги своих замыслов не скрывают. Правда, пока рассчитывают победить Россию руками нелегитимного неонацистского киевского режима.
Но уже готовят и Европу к тому, чтобы и она бросилась в самоубийственную авантюру.
Не буду здесь говорить о бессмысленности и опасности самой идеи «воевать до победного» с ядерной державой, каковой является Россия.”
Меня всегда забавляла нарочитая неконкретность в речах нынешних российских вождей. Вот взять хотя бы тех же “англосаксов” - кто это? Ну США и Великобритания - это понятно. А вот, например, Германия - это англосаксы? Нет? А почему? Ведь если немцы не саксы, то уж англичане-то - и подавно!
Я лично в этой его тираде не увидел ничего достойного внимания, кроме банальности про то, что ядерную державу нельзя победить.
И для меня это значит, что все неядерные (конвенциональные) силы российской армии Лавров помножил на ноль и по-сути признал, что не будь у России ядерного оружия, то она бы эту войну уже давно проиграла.!!!
Если ядерный аргумент все чаще звучит из уст высших российских чиновников, это значит, что других аргументов не осталось. ! И значит в Кремле уже не уверены в том, что их конвенциональные возможности позволят им избежать поражения. **
’