Стешк@• 20 ноября в 16:05

Ви ЗА?

Нашумілі фігуранти не підпадають під відповідальність, бо їх лишають громадянства, тому вони спокійно виїжджають за кордон і уникають кари.

Було б справедливо, якби цивільних людей, які не складали присягу захищати свій народ, а натомість ловлять на вулицях, не відправляли насильно на фронт, а давали альтернативу: позбавлення громадянства і безперешкодний виїзд закордон або в окоп захищати країну.

Одразу б відсоток мотивованих виріс би дуже суттєво. І це було б розумно.

Як гадаєте, проголосуйте і прокоментуйте, будь ласка, тільки аргументовано, без переходу на особистість, з повагою до опонента.
Зробіть вибір:
вже голосів: 42
ПРОТИ
Мають воювати найманці
ВетерВполе• 20 ноября в 16:06
Это Путин виноват.
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:07
Ответ дляВетерВполе
Это Путин виноват.
Что лишают гражданства? О нем сейчас речь
Солнышко-93c6• 20 ноября в 16:09
Ответ дляВетерВполе
Это Путин виноват.
Естественно!
Да, кстати, в подъезде тоже он насрал
Honda-• 20 ноября в 16:07
Отправлять в окопы!
kissaniya• 20 ноября в 16:08
Ответ дляВетерВполе
Это Путин виноват.
Чего вы хуйло с большой буквы пишите.
ВетерВполе• 20 ноября в 16:09
Ответ дляkissaniya
Чего вы хуйло с большой буквы пишите.
Почему Гитлер тогда пишут с большой?
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:10
Ответ дляHonda-
Отправлять в окопы!
А аргументы?
Те, которые вначале пошли, очень разочаровались. Но вы предлагаете не менять схему заинтересованности, а просто отправлять в окопы? Правильно понимаю?
kissaniya• 20 ноября в 16:11
Ответ дляВетерВполе
Почему Гитлер тогда пишут с большой?
Вы шо обиделись? Так все знают шо он хуйло
ВетерВполе• 20 ноября в 16:12
Ответ дляkissaniya
Я не знаю я против мата вообще я считаю это грех.
Дресса• 20 ноября в 16:13
Для чого ці тупі голосування та обговорення? У нас в нашій країні права голосу простому плєбсу немає. Невже хтось досі не зрозумів? До для чого фантазії?
kissaniya• 20 ноября в 16:14
Ответ дляВетерВполе
Так это не мат а его сущность. Натура
ВетерВполе• 20 ноября в 16:15
Ответ дляkissaniya
Так это не мат а его сущность. Натура
Вы плохая женщина. И не стыдно
NatRad• 20 ноября в 16:18
Ответ дляВетерВполе
Почему Гитлер тогда пишут с большой?
Они Путина не любят, а Гитлера любят
ВетерВполе• 20 ноября в 16:20
Ответ дляNatRad
Они Путина не любят, а Гитлера любят
Есть такое. Типа Гитлер жертва.
NatRad• 20 ноября в 16:21
Ответ дляВетерВполе
Есть такое. Типа Гитлер жертва.
Типа Гитлер - их
ВетерВполе• 20 ноября в 16:21
Ответ дляNatRad
Типа Гитлер - их
Ну подумаешь сжигал людей в печах то такое
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:21
Ответ дляДресса
Для чогось проводять соцопитування на державному рівні, для чого?

По Конституціїї всі рівні і якщо найняті менеджери мають такий вибір, то і народ має мати теж.

До речі, громадянство не передбачене, ви знали?

І коли більшість усвідосить, що цивільні НЕ МАЮТЬ обов´язку, який їм нав´язують ті, хто його має, то ситуація зміниться кардинально.
Як у казці ’Тараканище’.
А поки люди двірять у свою повину, то це прокатує. Розумієте?
Remensa• 20 ноября в 16:23
Ви розумієте,яку чухню зараз написали?
Honda-• 20 ноября в 16:24
Ответ дляСтешк@
А аргументы?
Аргументы к чему, к моему мнению?))
Я имею в виду конкретно фигурантов коррупционных дел. Воруешь? Иди на фронт.
Honda-• 20 ноября в 16:25
Ответ дляNatRad
Типа Гитлер - их
Гитлеру служил сам Бандера.
Маска-0b9f• 20 ноября в 16:25
Так и не поняла,процент каких мотивированных вырос бы?Лишиться гражданства и свободный выезд из страны или пойти на фронт,чтобы гражданства не лишили?Сформулируйте вопрос точнее.
Дресса• 20 ноября в 16:26
Ответ дляСтешк@

Як у казці ’Тараканище’.
Ні. Вашу словесну діарею зрозуміти не можна
Бувайте!

Єдине, що хочу сказати наостанок- не маю жодної інформації щодо позбавлення будь- кого громадянства. Це не легкий процес юридично. Внікніть в тему глибше
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:26
Ответ дляДресса
І до речі, якщо це тупо, то нащо ви вступаєте в обговорення? Собі суперечите.

Я ваажаю, що необхідно задаватися питаннями, вивчати свої права, а не сліпо довіряти всім підряд.

І так, мені важлива думка людей, з якими ми знаходимося заручниками обставин. Моє право і я хочу його використати.
виктория7аас• 20 ноября в 16:27
Ответ дляkissaniya
Это маркер ’свой’. После чего можно писать всё. И все скакуны типа вас отлично всё хавают. Не нужно тут другимделать тоже самое.

автор Стешк@ • 20 ноября в 16:28
Ответ дляHonda-
Аргументы к чему, к моему мнению?))
А, вы об этом? Тут поддержу вас. Но вопрос об остальных людях
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:32
Ответ дляДресса
Бувайте!

День у вас не задався, чи що?
Я запропонувала прийняти участь у дискусії, а не оцінювати, як це виглядає.

Не затримую!
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:34
Ответ дляRemensa
Ви розумієте,яку чухню зараз написали?
Ви зрозуміли прочитане? З аргументами або ніяк.
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:36
Ответ дляМаска-0b9f
Процент тех, кто готов отстаивать свою страну ценой своей жизни и здоровья. И естественно, должна быть поддержка на уровне государства: жилье, выплаты, пенсии...
автор Стешк@ • 20 ноября в 16:48
Что очевидно: народ не дружный, поэтому даже на уровне петиций мало что возможно, не говоря уже о действиях.
Делай с таким народом что хочешь.
’Спасение утопающего в руках самого утопающего’
Argesha• 20 ноября в 21:01
Ответ дляСтешк@
В цьому також)