Эта_Шикарна)• 01 октября 2024

Які ціни на харчування в Італії?

Порівняно з іншими країнами Європа вона дорожча /дешевша? Який середній чек в кафе і щоб купити якісь продукти на відпочинку?
Пацаааааааан• 01 октября 2024
В Україні дорожче набагато
Копирайторша• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
В Україні дорожче набагато
Пацаааааааан• 01 октября 2024
Яйця 2
Курка 6
Хліб випічка 4
Помідори 2
Піца в кафе від 10
Шаурма 6
Виноград 2
Масло 200 гр 3
Червона риба 17-21 за кг
Дорадо 10
Пацаааааааан• 01 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Ну в Україні в мене виходить за 2 тижні 1000 євро на 3 особи.
В Італії я вкладаюсь в 500 в місяць на харчування
Копирайторша• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Почекаю поки доредагуєте))
Міряю від одиниці• 01 октября 2024
Только прилетела с Рима. Дорого. В Украине дешевле.
вре_Динка• 01 октября 2024
В ресторанах Риму дорожче, італійська кухня не зайшла
Вареничніца• 01 октября 2024
Середній чек в кафе на 2-х 30-50 євро, залежно що будете замовляти. Піци від 8 євро, морепродукти, або паста з морепродуктами- від 15 євро порція. Але в них до рахунку ще додають коперто- це плата за обслуговування, може бути 1-2 євро на чоловіка. В супермаркетах багато напівфабрикатів, всякі равіолі, паста, піца. Продукти в основному дорожчі, але не всі, багато чого по акціях може бути дешевше ніж в Україні, вибір величезний.
Рубаю олівлє• 01 октября 2024
Кафе дороже, раза в 1.5-2
Просто еда +/- так же, некоторые продукты дешевле
Копирайторша• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
В Італії в 4 рази дешевше?)) Ну шо ви чешете? Чи ніхто крім вас там не був?
Снідаю авокадо• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Не триндіть, в мене ще три роки тому тисячу євро в Італії ледь хватало,при тому що готувала все сама , в кафешці чи піцерії ні разу за місяць не була
Пацаааааааан• 01 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
Якщо не по кафешкам ходити, а в бюджетні маркети зі знижками
Копирайторша• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
А в Україні ви 90 тис на харчування? Це вам доставляють з Італії?)))
вре_Динка• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Так і в Україні ходіть в дешеві маркети, і те порівнюйте
Рубаю олівлє• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Та ну, в Украине тот же картофель и многие овощи /фрукты в сезон дешевле (локальные)
Мясо дешевле, молочка дешевле часто.
Как раз бюджетная еда дороже выходит.
Дешевле морепродукты и цитрусы, некоторые виды мяса.
Brend_mania• 01 октября 2024
Я в Італії жила два роки. То скажу Вам, що якщо ти в Італії працюєш, то спокійно вистачає на харчування і базові потреби. Чого зараз не скажеш про Україну.
автор Эта_Шикарна) • 01 октября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Мясо дешевле, молочка дешевле часто.
Как раз бюджетная еда дороже выходит.
Мене більше цікавлять середні ціни в кафе, ну і фрукти, сир, різне для перекусів
ПАЦАНКА О• 01 октября 2024
Ответ дляBrend_mania
Ну що ви пишите,пишіть тоді скільки зарплата була,що вам на все вистачає.
Воленс-неволенс• 01 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Поїдете і на місці побачите. Не будете ж голодною ходити, щось та й доведеться купувати)
Elena755• 01 октября 2024
Ответ дляBrend_mania
Ну да, если зп от 2к, то норм.
автор Эта_Шикарна) • 01 октября 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Просто підраховую приблизний бюджет поїздки, звичайно, що в реалі вийде більше , ніж планувалося
Рубаю олівлє• 01 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну, опять же, фрукты, которых к нас много (тип яблок) дороже рада в 3, то что к нам везут часто дешевле, но процентов на 20.
Вино нормальное дешевле, сырые, смотря какой, но в среднем так же.
Кафе вам выше написала. Но если говорить про полноценный ужин (ентри, 2 порции блюда с мясом/рыбой, напитки, без алко) это все же будет 50-60 евро, в среднем заведении
Вареничніца• 01 октября 2024
В плані їжі, вибору продуктів Італія дуже сподобалася, все що їли в ресторанах було смачно, овочі/фрукти, сири, мʼясне, морепродукти, різні види салатів, фокачі, все смакувало). Якщо жити в апераментах, там дуже гарно можна харчуватися самому.
Колдунья-вещунья• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
В Україні дорожче набагато
100%
Несу добро людям• 01 октября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Так в Украине если ходить в бюджетные маркеты со скидками ,то будет не 1000 уе за 2 недели у вас

Ну с больной головушкой ( )на месте
Мамин тріль• 01 октября 2024
Нет смысла сравнивать цены. Во-первых, надо сравнивать зарплаты и уровень жизни среднестатистический, а, во-вторых, качество продуктов. В Италии многие продукты лучше наших. Если брать среднее по супермаркетам, не фермерские. И думаю, акции намного выгоднее чем у нас.
Гарачий Чокалад• 01 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Пицца средняя около 10 евро, большая пицца больше 10 точно. Кола в заведениях 2.5-3 евро стакан, кофе ооочень вкусный от 1 евро, капучино 2-3 евро. Сыры по-разному. Можно найти самые дешевые до 10 евра, а если получше, то дороже. Помню, что виноград был 4 евро килограмм. А так цены как в Германии, некоторые чуть выше.

Мы брали по акциям сыры в среднем по 10-12 евро за кг. Горгонзоллу брали. Хлеба нормального у них нет, везде грисини.
Гарачий Чокалад• 01 октября 2024
Блюда в заведениях, типа паста с чем-то, лазанья, 12-17 евро. Если надо дешевле, то можно высмотреть в магазинах уже готовые блюда: боул с пастой, курицей или чем там по примерно 5 евро.
автор Эта_Шикарна) • 01 октября 2024
Ответ дляМамин тріль
Мені цікаві просто ціни, без прив´язки до заробітку
Гарачий Чокалад• 01 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
А куда вы едите?