Эта_Шикарна)• 01 октября 2024

Які ціни на харчування в Італії?

Порівняно з іншими країнами Європа вона дорожча /дешевша? Який середній чек в кафе і щоб купити якісь продукти на відпочинку?
Мамин тріль• 01 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Мені цікаві просто ціни, без прив´язки до заробітку
Это я скорее комментаторам выше отвечала, просто не туда ответила)
автор Эта_Шикарна) • 01 октября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
А куда вы едите?
Поки що складаю маршрут - Комо - Верона - Венеція - Сан Маріно - регіон Марке, ще не вибрала місто біля моря.
Гарачий Чокалад• 01 октября 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ну, вот цены в ресторане в Вероне. Внизу фото подписано когда сделали фотографию. Думаю, что они плюс-минус везде такие. И да, даже написано, что 1€ за обслуживание.
ArtPix фотовышивка• 01 октября 2024
Ответ дляBrend_mania
Я в Італії жила два роки. То скажу Вам, що якщо ти в Італії працюєш, то спокійно вистачає на харчування і базові потреби. Чого зараз не скажеш про Україну.
Я працюю в Україні. Мені вистачає і на харчування, і на базові потреби, ще й відкладаю. То ж не ототожнюйте. Якщо не вистачає Вам - не вписуйтесь, це не означає, що так у всіх людей.