Безпринципова• 02 октября 2024

Кто колол семаглутид / оземпик ? Когда снизился аппетит?

В сутки назад уколола. Аппетит прежний(
Кто колол ? Расскажите свои истории
Аленький носочек• 02 октября 2024
Саксенду мне выписывали. С первого укола аппетит пропал.
Но нужно понимать, что такие препараты работают при имт больше 30

Банан-барабан• 02 октября 2024
Саксенду колола . Аппетит пропал почти сразу , но пришел дикий токсикоз и расстройство жкт
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Прям пропал даже? У меня вообще ничего не изменилось (
Аленький носочек• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Какой вес и рост?
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Почти сразу это через пару минут?
Банан-барабан• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Почти сразу это через пару минут?
Ну нет😂 , через пару часов
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Какой вес и рост?
Какая разница? Большой
Препарат должен был уменьшить аппетит , а у меня ничего не изменилось от слова совсем
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ну нет😂 , через пару часов
У меня сутки прошли , я в шоке
Банан-барабан• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
У меня сутки прошли , я в шоке
Дайте время. Может здесь накопительный эффект .

автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ну так если у вас тоже семаглутид был действующее вещество …
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Расскажи о своих результатах и полочках плиз. Спасибо.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 02 октября 2024
Ожидайте. И побочки тоже. Скоро уже)
Банан-барабан• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Вес ушел немного , приобрела проблемы с жкт . После первого же применения началось ужасное расстройство , боли в желудке и кишечнике , состояние ужасного токсикоза
Аленький носочек• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Какая разница? Большой
Нет. Он абсолютно не работает, при имт ниже 30. Выброшенные деньги плюс побочки.
Вот и всё.
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
Вот и всё.
У меня больше .
У вас не сработал?
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Ого…Вы перестали колоть или как? Расскажите плиз
Аленький носочек• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
У меня больше .
У вас не сработал?
У меня была Саксенда. Работала отлично. Как стал имт меньше 30, мне отметил врач
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
А сколько кг сбросили и за сколько? У вас диабет 2 типа?
Саксенда другое действующее вещество оказывается но думаю там разница не больше
Та легко!• 02 октября 2024
Якщо доза 0.6 чи 1.2 (це вводні дози, вам певно ж не з 3.0 стартанули), то на них апетит не пропаде. Щоб побачити хоч якісь зміни, треба 1.8 колоти, як не допомагає, - розганяти до 3.0.
Препарат працює і на низькій вазі, і на ожирінні. А офіційно призначати можна з ІМТ 30 і вище, чи від 27 при наявності супутніх факторів ризику.
Головне, за час прийому засвоїти нові звички, що і скільки можна їсти, бо інкше все повернеться ’на круги своя’. Побочки з боку шкт (нудота, закреп, здуття) допомагають мозку в цьому

автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляТа легко!
Ви мабуть про щось інше пишете, а не семаглутид , тут макс доза 2.4 . Я колола 0.25
Та легко!• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Так, написала за Саксенду, бо в гілці стали за неї говорити.
По Оземпік: 0.25 доза вводна!!! на 1 місяць, щоб вас не ’порвали’ побочки, бо препарат пролонгованої дії. В інструкції так і пишуть, що 0.25 не є лікувальною дозою. Тому реакцію чекати не варто. Через місяць перейдете на 0.5, ось на цій дозі можна бачити результат, але декотрим треба і 1.0 колоти
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляТа легко!
Нічого такого в інструкції в мене не написано , що це вводна доза і нічого не очікувати 😅
Я мабуть скіпну 0.5 і куплю 1.0 через місяц , якщо нічого так і не буде то кину всю цю затію
Банан-барабан• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Я подкорректировала гормоны ,на саксендк скинула ~5 ,а после саксенды еще 5 . Физ нагрузка и питание .
Та легко!• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Дотримуйтесь інструкції!!!, 0.25 4 рази, це 1 місяць.
Тоді берете 0.5, мінімально 1 місяць, тоді, як хочете можна на 1.0 перейти.
Бо як піде побічна дія, то препарат тримається в крові тиждень, ви і в реанімацію загреміти можете чи в хірургію з гострим животом. Треба дати організму ’звикнути’ до діючої речовини.
Препарат хороший, дієвий, приймати довго, паралельно з цим вчитися їсти (так, як ви всі розказуєте лікарю, ’що я нічого не їм’), бо тривалого ефекту не буде. Але, без нього знизити значну вагу дієтою нереально (якщо немає ’залізної сили волі’, у мене її, наприклад, немає, але і вага 73кг при 170 зріст, і я знаю, що треба їсти, а їм як хочеться).
Аленький носочек• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
8кг за 2 месяца.
У меня инсулинорезистентность.
Сейчас на Синджарди и низкоуглеводная диета.
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляТа легко!
Дякую. Я просто так боюсь це робити , а ще й так довго треба …
Думала перейти на 1.00 після 0.25 і буде Ок
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляТа легко!
Думаєте є сенс продовжувати? Я щось боюсь страшно , а схуднути не можу
автор Безпринципова • 02 октября 2024
Ответ дляАленький носочек
8кг за 2 месяца.
У меня инсулинорезистентность.
У меня нет. И мой препарат именно для похудения. Хотя действующее вещество как у озкмпик 🤷‍♀️
Та легко!• 02 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Раз почали, то є сенс. А яка альтернатива? Тоді тільки операція.
Сало не люблю• 09 октября 2024
Колола оземпик 2 шприца, на дозировке 1 мл перестал держать неделю, перешла на мунджаро, сейчас на минимальной дозе2.5 мг работают отлично!!! Автор вам сразу нужно было купить шприц 1 мг и считать щелчками, так выгоднее.