Йосип_молодий• 03 октября 2024

Дівчата, хто фарбував волосся під час вагітності?

У мене вже дуже пристойно сивих волосин, плюс волосся темне, а я фарбуюсь років з 20 в блонд (знебарвлення коренів + тонування раз на 2 місяці). От тепер дума, що робить? Природний колір мене дуже старить, обличчя якесь темне, наче втомлена. Фарба без аміаку - не варіант, волосся складне, буде або плямами, або взагалі із небажаним відтінком рудого чи зеленого.
Крихітка на всі• 03 октября 2024
Красила аммиачной краской всю беременность. Все живы, здоровы.
Зараз все скажу• 03 октября 2024
Фарбувалася, стриглася без проблем
Забрызжу ядом• 03 октября 2024
Красилась, но после 12-ой недели. Раза три за беременность.
Всех в сад• 03 октября 2024
Увесь світ фарбує волосся під час вагітності. І лише наші забобонні обруча купують і ходять як облізла миш
автор Йосип_молодий • 03 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Та блін! Оце ж воно так і є. Оці всі дебільні забобони вилазять боком.
Ольчик1998• 03 октября 2024
Фарбувалася. Все ок.
Всех в сад• 03 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Не забудьте що під проводами ходити не можна, бо пуповина обкрутить шию. І якщо буде боліти потім живіт від газіків, то треба встраного памперса положити на перехресті і щоб машини по ньому їздили,газіки роз´їздили , тоді боліти перестане
Язикувата Хвеська• 03 октября 2024
2 беременности красилась каждый месяц в блонд. Всё нормально. Детям уже 13 и 15 лет.
автор Йосип_молодий • 03 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
О, це щось або дуже нове, або дуже древне. Я такого ще не чула
Сизоока бестія• 03 октября 2024
Красилась несколько раз за беременность обычной краской. И стриглась. Все хорошо
Уравнобешенная• 03 октября 2024
Ответ дляВсех в сад
Это не ’забобоны’
Мира всем• 03 октября 2024
во 2 беременность стала резко седая на 30 процентов. Аммиачной красилась всё время, всё прекрасно.
аромат Жука• 03 октября 2024
Красила как обычно в хорошо проветриваемом помещении. Никакой аллергии не случилось.
Никакие компоненты краски через гемоэнцефалический барьер не проникают. Главное не надышаться
useruseruser• 04 октября 2024
Я не фарбувалася взагалі під час вагітності,бо в цьому не було потреби.Вона з´явилася у мене вже в 20 років,коли в мене сивина почала з´являтися після розлучення.Народила я в 18.