Само_достаточная• 03 октября 2024

Хто нещодавно перейшов на тариф день /ніч ?

Хто нещодавно перейшов на тариф день/ ніч, скільки коштує така послуга? Дякую за відповідь!
Весела моль• 03 октября 2024

Стетоскопуло• 03 октября 2024
Якщо мене не підводить телепатія і мова про електрику, то сам перехід безкоштовний, тільки за лічильник плати. Можна купувати різний, навіть вживаний і поремонтований від київенерго, тоді установка 2000, сам лічильник безкоштовно
Вкаблучках• 03 октября 2024
нам повністю безкоштовний поставили.і лічильник і встановили.Київ. Причому ми відмовлялися,але постійно слали листи. Якщо є можливість- не переходьте. я жалкую,що поставила. У мене рахунки були набагато менші ще до подорожчання. Бо нові лічильники дуже чутливі і накручують набагато більше.Про це повідомив сам електрик. є з чим порівняти. сусід не ставить,живе зі старим.на листи не реагує,додому нікого не пускає і все ок. після встановлення рахунки одразу виросли ще тоді на 100 грн.бо цей лічильник реагує на будь яку-лампочку.все треба витягувати з розетки-тв,кондиц. бо все рахує. Про це і казав електрик.Що з новими люди платять більше
Залізна тьотя• 03 октября 2024
Безкоштовно перейшла, був лічильник вже замінений раніше, теж міняв рес безкоштовно
Залізна тьотя• 03 октября 2024
Ответ дляВкаблучках
Не накручують. Все те саме по заг.кількості кВт в мене
Стетоскопуло• 03 октября 2024
Ответ дляВкаблучках
Це не пов´язано з тарифом день/ніч, це пов´язано з тим, що ваш старий лячильник некоректно працював
Пульт от линолеума• 03 октября 2024
В Yasno від 3700 грн комплексна послуга з доставкою та встановленням, у постачальника послуг буде дешевше
Якщо купувати лічильник самостійно, його треба везти на перевірку та опломбування
Вкаблучках• 03 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
все було добре з ним. перевірки проходив.
Вкаблучках• 03 октября 2024
Ответ дляПульт от линолеума
простіше не встановлювати

Залізна тьотя• 03 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Ймовірно сусід підбріхує. Як ото анекдот: ну то і Ви так кажіть...
Платье Длинное бальное• 03 октября 2024
Мені в липні казали близько 3000 з їх лічильником і встановленням.
Каркуша Клара• 03 октября 2024
Какой тариф день ночь в курьерских службах ?
Попадалочка• 03 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Мы ничего не платили ни за счетчик, ни за установку. Киев. В начале этого года.
Собственно, и инициатива от нас не исходила, просто в один прекрасный день они сами пришли и всем за два дня установили. Счетчик не в квартире.
Галя із Дарниці• 03 октября 2024
Неделю назад мне звонили и предлагали. Цена сказали за все 3600 грн. Я пока думаю. Последнюю неделю замеряю сколько мы днем потребляем кВт и сколько ночью. Судя по недельным замерам окупится мне его установка лет через пять. А так как мы планируем уехать в скором будущем, то, скорее всего, оно мне не нужно
Непонятно• 03 октября 2024
Нам поставили бесплатно, мне странно,что говорят платят больше. Ничего подобного не наблюдаю,наоборот меньше, и у мамы давно уже такой, тоже ничего подобного нет.
Однозначно• 03 октября 2024
Безкоштовно. В усьому будинку. Тепер прання тільки вночі. В кого ПММ теж вночі запускають. Економно
Natalia505• 03 октября 2024
Ответ дляВкаблучках
Мій електрик з ВО, і тридцятирічним стажем роботи в енергетичні системі,сам вибігав двохтарифний лічильник.Значна економія,особливо що стосується обігріву, прання і бойлера. Все фігня, те що він вам говорить.
Natalia505• 03 октября 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Сто відсотків.
Астановитесь• 03 октября 2024
Сегодня установили через Ясно, 3700

осень харашо• 04 октября 2024
Новострой Одесса, 970 грн