Чавонадо• 04 октября 2024
Ваше отношение к приему медикаментов
Результат:
вже голосів:
61 (41.5%)
Только в крайнем случае
40 (27.21%)
Когда выписал врач
26 (17.69%)
Не задумываюсь о побочках
20 (13.61%)
Результат
kissulichka• 04 октября 2024
Очень негативное. Таблеточки всякие и обезболы придуманы для пусси
НаБалКоніХодять• 04 октября 2024
Знеболюючі та панкреатин - тільки за. Все інше - скептично, але я і хворію вкрай рідко.
НаБалКоніХодять• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Я принимаю тогда, когда нужно. За доказательную медицину. Муж - из серии полечусь подорожником. Хотя, когда на горном байке сломал себе шею, поменял мнение, и лечился как миленький.
Мій свекор теж великий любитель народної медицини. Копав город і розболілося коліно. От замість запропонованого фастумшгеля він знайшов якийсь листок і примотав на ніч на коліно. Вранці він зняв той листок разом зі шкірою і ще пів року лікував в поліклініці той опік, бо на коліні шкіра прстійно рухається і воно тріскалося постійно.
Дякую_аж_підскакую• 04 октября 2024
Коли треба - тоді і приймаю ліки. Але лишнє в себе не пихаю, ніяких противірусних і фуфломіцинів.
Цикавенная• 04 октября 2024
Только за доказательную медицину)
Каждый день принимаю медикаменты) ад, витамин д, ок
Ответ дляНаБалКоніХодять
Мой лечится прополисом. Облепиху ему показала в прошлом году. Понравилось. Лимонами. Если совсем хреново, ползёт кл мне за таблеткой
Дякую_аж_підскакую• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Бляха, в мене чоловік також такий. Але моє улюблене - ’вип´ю половину таблетки щоб менше нашкодило’ )))) а потім розказує, що таблетки то фігня, бо не допомагає
Чавонадо
• 04 октября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
что же это за лист был, крапива?
НаБалКоніХодять• 04 октября 2024
Ответ дляЧавонадо
что же это за лист был, крапива?
Ні, звісно, щось більш мудрене. Але ми якось детально ботанічними познаннями свекра після цього випадку перестали цікавитись,
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У меня на столе на кухне, стоит корзинка со всем этим. Когда пью что-то, мой прицокивает и шатает головой
НаБалКоніХодять• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Ну це менш ризиковано :)
НаБалКоніХодять• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
До речі, колись свекор розказував, що можна чистотілом очі лікувати
НаБалКоніХодять• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Он у вас проверялся?
Ну він трохи того, це і без лікаря відомо. Але він такий хитрий, це він лише перед нами на такі відвертості здатний, що дивує, перед іншими людьми він адекватна солідна людина.
Дюймовочка• 04 октября 2024
Через хвору печінку завжди порівнюю для себе всі + і - від будь яких відносно токсичних речовин
Рання пташка• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Вы это все пьёте в течение дня круглый год или сезонно как-то?
А контроль анализов делаете иногда или это просто превентивные меры на ваше усмотрение?
ВерСаСе• 04 октября 2024
Ответ дляМerida
Ну с поломанной шеей особо вариантов нет, подорожник не поможет(
ВерСаСе• 04 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
У меня мама такая - принимает по пол таблетки или четвертинку) от целой ей всегда «плохо». Не ест йогурт с малиной, так как давление может повысится и сердцебиение ужасное. И так во всем, таблетки пьет в крайнем случае
Кумедний ґудзик• 04 октября 2024
Ради моего комфорта позитивно.
У меня гастрит, и желчный не очень, и герпес иногда, и головные боли. Вот чтобы это все держать в узде медикаменты нежно люблю.
Бесконтрольно антибиотики и обеззараживающие штуки пить нельзя
ВерСаСе• 04 октября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Расслабляется в семье)))
НаБалКоніХодять• 04 октября 2024
Ответ дляВерСаСе
Расслабляется в семье)))
Ага, в негативному сенсі.
Латвийские_Номера• 04 октября 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Розумію Вашого чоловіка. Пігулки для серця мені критично знизили тиск, пігулки для зниження тиску викликали ниркову недостатність, очні краплі викликали аритмію... Я взагалі вже боюсь ліків, бо в третині випадків лікування закінчується для мене якимись новими проблемами зі здоров´ям. Тому вже теж приймаю половину дози, якщо все ок, приймаю другу половину.
Чавонадо
• 04 октября 2024
Ответ дляВерСаСе
Йогурт с малиной в смысле из магазина с наполнителем?