Перекус беру завжди• 04 октября 2024

Ситуація на роботі

Працюю на українську компанію і польську.
Це один Холдинг.
Директор з польської компанії запропонувала мені підробіток. Я працюю на керівній посаді і вона запропонувала організувати їй ще один відділ. Приблизно 1-2 година в день плюс можливо субота, буде залежати від мене.
Це буде входити в той час, коли я не займаюся першою роботу.
Генеральні директори погодили це і вона мені запропонувала.
Але моя керівниця, якій я підпорядковуюся особисто - відмовила мені.
Тобто вище керівництво тільки за, щоб я допомогла у Польші це організувати, а от моя проти(
Я дуже розстроїлася (
все по ГОСТу!• 04 октября 2024
Я б это запомнила
автор Перекус беру завжди • 04 октября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я б это запомнила
Отож (( мотивація пропадає
Аноним_1857• 04 октября 2024
При помощи простой эзотерической практики можно сделать так чтобы разрешила.
Злюка бобер• 04 октября 2024
Хіба це треба узгоджувати з безпосереднім керівництвом, якщо розпорядження надходить з верхніх ланок?
Це фактично окрема робота за сумісництвом, яка не має відношення до вашої української посади.
Ответ дляАноним_1857
Я вже послала в космос афігмаціі
Пишу_граммотно!• 04 октября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Отож (( мотивація пропадає
детский сад
Ответ дляЗлюка бобер
Ну а як ви собі це уявляєте? Моя директор, я її зам., каже мені ні. А я кажу, та мені пох, мене генеральний погодила.
Як ви думаєте далі було б вам комфортно працювати?ми зʼїмо одна одну щвидко
Злюка бобер• 04 октября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я взагалі не розумію, чому ви маєте доводити до відома керівниці наявність другої роботи, якщо вона ніяк не перетинається з першою - ні по часу, ні по завданнях.

Допишу. Це ж ваш приватний час. Ви можете використовувати його для відпочинку, можете готувати вечерю вдома, а можете працювати на другій роботі. Яким боком тут взагалі перша посада?
КротоТо• 04 октября 2024
Странная ситуация. То есть вашей непосредственной не довели до ведома вашу задействованность? Значит боится, что вы ее подсидите и потому вставляет палки в колеса.
Тут надолго• 04 октября 2024
А яке право має ваша керівничка вам забороняти працювати з 7 до 9 або з 18 до 20, наприклад, якщо ваша основна робота з 9 до 18?
Це ваш особистий час, який ви можете використовувати так, як вам потрібно
Аноним_1857• 04 октября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я вже послала в космос афігмаціі
’Афигмации’?Наверное аффирмации, возможно и помогут но они имеют очень длительное действие, то есть вам годами нужно эти аффирмации произносить, чтобы человек согласился, а эзотерическая практика работает практически мгновенно.
Уси Пуси• 04 октября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
як вона може казати ’ні’, якщо її не питають?
або, якщо питаете - навіщо питаете? хотіли погратися у ’порадницю’... то маєте
Уси Пуси• 04 октября 2024
Ответ дляАноним_1857
’Афигмации’ - от ’нифига’)
Паратруперсупер• 04 октября 2024
Ответ дляАноним_1857
а можно упростить процедуру и просто вбить осиновый кол в грудину?
Ответ дляУси Пуси
Не розумієте субординацію?це один холдинг, а не робота на стороні.
Це обмін інформацією, а ми по суті конкуруємо.
Є нюанси.
Генеральний хоче щоб я допомогла вивести на рівень вище, а моя не хоче щоб я була там задіяна
Куда_бежать• 04 октября 2024
Ответ дляТут надолго
Та тут сходе усі мега профі, але раби за будовою мозку.
У цих холдингових компаніях все робиться так
Тут надолго• 04 октября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Є нюанси.
Ну тоді ви сперше мали питати свою безпосередню керічвничку, а вже потім погоджкватись. Або в такому випадку директор 1 мав подзвонити директору 2 і поставити перед фактом.
Фима Собак• 04 октября 2024
Ответ дляАноним_1857
о,и тут проходимцы налетели.
Аноним_1857• 04 октября 2024
Ответ дляФима Собак
о,и тут проходимцы налетели.
Ух ты, хейтеры активировались.Можете сколько угодно. да побольше кидать мне всякий негатив, для меня это просто отлично, потому что чем больше негатива пишете вы, тем больше денег становится у меня.Эзотерика не возможно обмануть,обидеть и т.п потому что он всегда знает как это трансформировать.