Тётя Хрюша• 04 октября 2024

Не працюйте без оформлення! Гіркий досвід.

Порада від щирого серця і нажаль від гіркого досвіду.

Робота в Польщі.

Перший раз чоловік влаштувався не офіційно на будову, маляром .
Роботодавець тягнув з оформленням, казав, з нового року, з січня. Два місяці платив нормально, обіцяне .В січні тягнув обіцянки, так і не оформив і не дав зарплати за січень взагалі !
Декілька людей так кинув, українців.
В нас на сім´ю 6 людей тільки один він працював...

Витягли оренду тільки завдяки тому, що тоді була допомога від фонду
Невгамовна сила• 04 октября 2024
В Украине более 50% работают без оформления или типа на минималке.
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Я в Польше работала официально. И что?
Не заплатили и уволили задним числом.
Подала в суд - выиграла, но все равно ничего не заплатили потому что фирма - шарашкина контора и банкрот давно.
ОхиИВздохи• 04 октября 2024
Ну это ваш опыт, я 2 года работала не оф, никаких проблем, знакомые так же, мне это оф нафиг не впала тогда с этой копеечной зарплатой
Мандолина Бу• 04 октября 2024
Родственника и с оформлением кинули в Польше. Что-то там у себя с документами намутили и тоже за месяц не заплатили. Потом ещё звали назад, типа все равно больше ты нигде не нужен
Оце так цабе• 04 октября 2024
А почему один ?
автор Тётя Хрюша • 04 октября 2024
На наступному тижні ідемо в ужонд намагатися вибивати зароблене.
Вже руки опускаються, чоловік хоче вертатися в Україну із-за цього всього..Бо в Україні все було стабільно , офіційно біла зарплата на м´ясному заводі.

В нас тільки квартира 3500 злотих..

Хазяїн свариться, що не платимо..
автор Тётя Хрюша • 04 октября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я в Польше работала официально. И что?
Не заплатили и уволили задним числом.
Співчуваю, ми теж тепер не знаємо , як отримати ті гроші..
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша

В нас тільки квартира 3500 злотих..

Хазяїн свариться, що не платимо..
А уженд причем?
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Та никак, если фирма частная и шарашкина.
автор Тётя Хрюша • 04 октября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
А уженд причем?
Нам сказали, що є такий ужонд праці, що допомогає розбиратися з такими справами, якщо офіційно оформлення.

Може в когось є досвід позитивний?
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Автор, тут недавно тема була як автора кинули і не заплатили, але вона все-таки питала чи знову йти офіційно на роботу за 25 тисяч чи в конверті за 24
Всі дописувачі нападали на тих хто крутив у скроні про неофіційну роботу - бо люююююдяяям же дєєєєньгі нужни. Якщо хтось писав про бюджет та податки, взагалі кидались як коршуни
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ніяк
Мейк-ап форева• 04 октября 2024
Хазяїн напевно українець? У мене не було досвіду роботи за кордоном. От саме через такі відгуки вагаюся. Якщо вже тут буде зовсім небезпечно, то прийдеться виїхати. Мови не знаю, робити руками нічого не вмію((. Хіба що посуд мити, як зовсім прирече. Зараз маю хорошу роботу і зарплата влаштовує. Бажаю Вам добитися справедливості! Тримайтеся
Нетутешня• 04 октября 2024
А почему тема спустя 9 месяцев?
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
До чого тут українець?
Чи ви така як той господар і всіх по собі судите?
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша

Може в когось є досвід позитивний?
Я там была. Они отправят проверку если были нарушения по оформлению.
Невыплатой зп они не занимаются - только суд.

И не советую платить адвокатам - это напрасная трата денег.
Есть бесплатные консультации - только там обращаться и желательно к нескольким и самому все читать в инете, потому что все адвокаты говорят разное.
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут українець?
У меня как раз украинце был хозяин фирмы
Бронетапці• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ок, у меня много опыта работы неофициально - все ок
это чисто субъективно все, и зависит от многих факторов
Мюллерная• 04 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша

В нас тільки квартира 3500 злотих..

Хазяїн свариться, що не платимо..
Если работал неофициально то ему штраф и депорт, не ходите
Алгонавт• 04 октября 2024
Ответ дляМейк-ап форева
Другие национальности не кидают на зарплату? Исключительно, украинцы?
Сільський ансамбль• 04 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Это печально, людям нельзя соглашаться на такие условия, но еще хуже работа в офисах, развод пенсов и не только на бабло, работает только молодежь, вы представляете, что у них в головах, понимая что стариков на деньги кидают.. они считают, а что такого, нам тоже надо где-то работать, а без опыта не берут...
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Ответ дляБронетапці
Наприклад від того злочинець людина чи ні
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Ответ дляАлгонавт
Кидают и поляки кидают.
Это не зависит от национальности
Xвостокрутелка• 04 октября 2024
Родича моєї знайомої депортували з Польщі за неофіційне працевлаштування. З кордону одразу забрали в ТЦК. Кілька місяців пробув на фронті, на днях вже поховання.
Мюллерная• 04 октября 2024
ужонд праци идут если есть на руках умова о праце, а вы с чем пойдете, с нелегально работали
Ліньки гуглить• 04 октября 2024
Ответ дляМюллерная
Love_Love_Love_• 04 октября 2024
Ответ дляТётя Хрюша

Може в когось є досвід позитивний?
Вам одних проблем мало, ви порушили закон і ще збираєтесь права качати?
Ахаха кдачі
Невидимка• 04 октября 2024
А чого вас 6 а працює один чоловік?
То у вас 4 дітей?
Найщасливіша• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
С ЗП 25 тысяч 5750 грн только налогов теперь будет (
Мейк-ап форева• 04 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого тут українець?
По відгуках таких же кинутих людей суджу. Чогось це Вас дуже зачепило. Живу в невеликому місті. Є агенство, що допомагає у працевлаштуванні за кордоном. Ще ні разу ніхто не скаржився на них. А щодо неофіційного, це дуже небезпечно.