Фоточки нема• 04 октября 2024
В дитини є на шиї лімфовузли, такі що можна нащупати, їх багато.
З правої сторони 3-4 штуки по 5-10 мм. Вони не більшають і не меншають вже давно давно.
З лівої 4-5 шт 5-9 мм, і 2-3 таких що з´являються коли він хворіє ( десь до 5-6 мм) потім сходять, потім знов хворіє знов зявляються і так постійно. А ті 4-5 шт є завжди в практично сталих своїх розмірах.
По УЗД все ок, при пальпації також подовгаті, рухомі, неболючі і не запалені. але вони є і їх багато.
Справа вони дуже близько до поверхні шкіри і при повороті голови їх помітно, зліва розміри +- такі ж , ще й їх більша кількість пальпується, але вони глибше під шкірою і їх не помітно, лише відчутно під пальцями.
Хоча й лікарі кажуть що то нормально, але дитині 11 років, а вони не зникають. Чи є в когось з дітей такого розміру лімфовузли на шиї і їх багато як в мого? Це дійсно нормально? Бо наприклад в доньки так не прощупуються, в мене також. Лише в сина, і ніби дійсно то ж варіант норми, але їх багато, не 1-2 , а багато. Кого з знайомих не питаю ні а кого в дітей так не є. Чи дійсно лікарі праві і то є норма?
Десь так, але...• 04 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Я вам вище написала були в гематолога, інфекціоніста, лора в охмадиті за направленням. 2 роки підряд, УЗД робили разіа 3-4. Це з 7 років почали обстежувати, потім забулось, а уже з 14 років вони перестали прощупуватись, якось на це звернула увагу коли проходили мед. Огляд.
Ви з двох акаунтів пишите?
Питання -відповідь?😨
Відірву та викину• 04 октября 2024
Сходіть до одного лікаря - психіатра! Відстаньте від сина, багато лікарів сказали, шо все нормально, лікуйте свою тривожність
МадамОхмури• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Вони просто самі пройшли? Чи ви щось робили? Як часто ви робили УЗД чи аналізи дитині? Ходили до лікарів з цим питанням? І якого вони були розміру?
За розмір не пам´ятаю точно см 3, потрібно в карту глянути.
МадамОхмури• 04 октября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Ви з двох акаунтів пишите?
Питання -відповідь?😨
Ви б зайнялись чимось корисним, бо геть з увагою погано.
Фоточки нема
• 04 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Моєму майже 12. Може також переросте це питання в більш зрілому підлітковому віці. Дуже на це надіюсь
Фоточки нема
• 04 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ясно, в мого шийні і менші. Але багато. Дуже дякую за відповідь. Здоров´я дітям всім.
МадамОхмури• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Дякую, взаємно.
Однозначно• 04 октября 2024
Ответ дляПетриківна
5-я ваша тема о лимфоузлах.
Вам самой-то не надоело?
Лиш п´ята? То ще не вечір
Бронетапці• 04 октября 2024
Дурдом веселка сонечко.
Перший випадок, коли мені захотілось викликати органи опіки і забрати дитину від психічної мами.
Однозначно• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Коло носа нема лімфовузлів
А нежить звідки береться?
Куда ж без меня• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Я і УЗД робила, аналізи час від часу. Була в імунолога, педіатра і навіть гематолога. Всі сказали що нормальні, вони по розмірах вписуються в норму, що така особливість сина що вони прощупуються. А в доньки наприклад по УЗД розміри +- такі ж як і в сина але нащупати не можу ніодин. бо вони глибше знаходяться під шкірою
І чим саме вас не влаштувала ця відповідь? Я тривожна мама, і це пояснення мені б підійшло
Фоточки нема
• 04 октября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Бо я більше ні в кого не бачила стільки їх, в мене нема такого, в доньки нема, в чоловіка нема. Як в сина то може бути нормою?
Куда ж без меня• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Ну то ви інших не щупаете. 4 людини - не велика вибірка
Фоточки нема
• 04 октября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Можливо, просто колись була на прийомі в педіатра , син кашляв а наша була на лікарняному, а то була якась старша жінка, і коли вона щупала ті лімфовузли, я до того моменту ніколи не звертала на них увагу ( хоча справа лімфовузли в той час виднілись в нього, але моя педіатр завжди казала що то все ок), а та мене настрашила, як я могла за ними не дивитись, УЗД не робити, що то може бути рак і все таке. І з того часу мене так понесло з тими лімфовузлами. Хоча всі кажуть що все ок, а я після тих слів так настрашилась, що ця тривожність просто мене вже з´їдає
Танцепесенная• 04 октября 2024
А чому ви ще не вирізали їх на біопсію?
Точніше хірург не вирізав?
Аяяй..
Недоработка, автор !
Точніше хірург не вирізав?
Аяяй..
Недоработка, автор !
Фоточки нема
• 04 октября 2024
Ответ дляТанцепесенная
А чому ви ще не вирізали їх на біопсію?
Точніше хірург не вирізав?
Аяяй..
Недоработка, автор !
Точніше хірург не вирізав?
Аяяй..
Недоработка, автор !
Бо всі лікарі кажуть що вони нормальні
Танцепесенная• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Бо всі лікарі кажуть що вони нормальні
Так ви ж їм не вірите, строчите тут.
Вирізайте, доказуйте є рак чи ні
А ні, то лягайте у псих.стаціонар і посиленно лікуйтесь.
У вас лише два шляхи.
Вирізайте, доказуйте є рак чи ні
У вас лише два шляхи.