Фоточки нема• 04 октября 2024

В дитини є на шиї лімфовузли, такі що можна нащупати, їх багато.

З правої сторони 3-4 штуки по 5-10 мм. Вони не більшають і не меншають вже давно давно.
З лівої 4-5 шт 5-9 мм, і 2-3 таких що з´являються коли він хворіє ( десь до 5-6 мм) потім сходять, потім знов хворіє знов зявляються і так постійно. А ті 4-5 шт є завжди в практично сталих своїх розмірах.
По УЗД все ок, при пальпації також подовгаті, рухомі, неболючі і не запалені. але вони є і їх багато.
Справа вони дуже близько до поверхні шкіри і при повороті голови їх помітно, зліва розміри +- такі ж , ще й їх більша кількість пальпується, але вони глибше під шкірою і їх не помітно, лише відчутно під пальцями.

Хоча й лікарі кажуть що то нормально, але дитині 11 років, а вони не зникають. Чи є в когось з дітей такого розміру лімфовузли на шиї і їх багато як в мого? Це дійсно нормально? Бо наприклад в доньки так не прощупуються, в мене також. Лише в сина, і ніби дійсно то ж варіант норми, але їх багато, не 1-2 , а багато. Кого з знайомих не питаю ні а кого в дітей так не є. Чи дійсно лікарі праві і то є норма?
Мороженная курица• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Я і УЗД робила, аналізи час від часу. Була в імунолога, педіатра і навіть гематолога. Всі сказали що нормальні, вони по розмірах вписуються в норму, що така особливість сина що вони прощупуються. А в доньки наприклад по УЗД розміри +- такі ж як і в сина але нащупати не можу ніодин. бо вони глибше знаходяться під шкірою
А как часто вы щупаете дочь и сына, больше трех раз в день?

А_мій_самий_самий• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Ой не 5 , а 135.я ніяк не можу вспокоїтись з цим питанням. Я не знайшла ще лікаря який би мене за певний що то все ок на 200 відсотків
иммунограмму сдавали? у иммунолога
Лорка-хлорка• 04 октября 2024
Ответ дляШвидка Настя
А теми про інсульт теж ваші?
Нет, ещё ее тема сегодня про температуру 37 и мигдалики
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляМороженная курица
По різному буває.
Альфасамка• 04 октября 2024
в мене з дитинства. ВЖе скоро 40 і не здохла
Лорка-хлорка• 04 октября 2024
Ответ дляЗакусенец
Давненько не было. Автор. Сходите вы к психиатру. Ненормально ваше состоянии. Оставьте ребёнка своего в покое.
Ее этот совет не устраивает
Лорка-хлорка• 04 октября 2024
Ответ дляЗакусенец
Причем к дочке старшей нет вопросов.
Только сыну так не повезло.
Скоро он подрастет и даст маме в глаз когда она к нему подойдет
Лорка-хлорка• 04 октября 2024
Ответ дляЗакусенец
Сегодня утром была от нее тема
Лорка-хлорка• 04 октября 2024
Ответ дляМороженная курица
А вы только себя и дочь пощупали? У других лимфоузлы находили, что у остальных с ними?
Дочь как раз нет. Только сына

МадамОхмури• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Ми теж були у цих лікарів, так як часто хворів, висіяли в допустимій нормі золотистий стафілокок і виявили титри цитоламегавірусу. Сказали може бути це причиною. Досить часто хворів до 14 років. Потім все пройшло.
Лорка-хлорка• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Это психиатр.
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
иммунограмму сдавали? у иммунолога
Так, щось здавала, щось мала вже з собою, вона сказала все ок. Варіант норми. Сказала що в багатьох дітей є, він в дитинстві дуже часто хворів на різні фарингіти , ангіни і все таке. Але тоді я ще не знала про лімфовузли, вони певно після якого вірусу збільшувались і не ставали в норму. І так і лишились. Лікар сказала що основна їх частина так і залишиться по розмірах. Не зменшиться. Просто син виросте, з´являться м´язи і все таке і їх буде важче нащупати
Свисток ля-минор• 04 октября 2024
Как Вы видите те 5мм?! Анализы и УЗИ в норме- отстаньте от ребенка! Возьмите аскезу на написании подобных тем на советчице.
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
На шиї можете нащупати і багато?
Альфасамка• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
На шиї можете нащупати і багато?
можу, 4, 2 під пахами, 2 на бороді 1 коло носа
Мороженная курица• 04 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Дочь как раз нет. Только сына
Ну как нет, она ж сравнивает постоянно их лимфоузлы.
Бедные дети, это ж представьте, раза 3-5 в день бежит мать с ошалелыми глазами и руками перед собой и давай в шею впиваться. Там реально травма уже
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
А сина тоже є і цмв і різні герпеси, але в неактивній фазі. Так і сказали що значить колись було інфікування в дитинстві і то все позбільшувались. Що скоріш за все так і лишиться, просто стане з часом менше прощупуватись, бо виросте
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Ви розумієте що я п´є таблетки , різні які виписують, але все одно я не перестаю турбуватись за лімфовузли. Бо це мене реально турбує. Я бачу що в доньки немає такого, а в сина багато. Я не можу ніяк зрозуміти як то може бути нормою
Потому что ещё нужна психотерапия
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Мій тоже хворіє частіше значно ніж донька, без ускладнень але часто

Шлях до зірок• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Вы что сами не понимаете,что у сына конституция такая,ближе к поверхности.Не может быть у всех под копирку.Когда болеют,у всех увеличиваются,иммунитет работает.У Вас черезмерная тревожность,она останется,по этому поводу.Это,как заклинило.С психикой проблема.Будете тягать детей по анализам,будут Вам говорить одно и то же,но Вы все равно будете иметь подозрения .Обратитесь к специалисту,пока Вас не начали обижать люди,не понимающие проблемы
So_so• 04 октября 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Дочь как раз нет. Только сына
У сына автор ищет обструкцию, всё тоже самое(
Жинси на дитину• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
По різному буває.
Вам уже казали в минулих темах, не можна так часто щупати лімфовузли. Ви цим шкодите !
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
Коло носа нема лімфовузлів
Альфасамка• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Коло носа нема лімфовузлів
так шо не все так погано у вас
МадамОхмури• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
В сина були підчелюсні, я не лікар, там здається не такі вже і м´язи, але лімфовузли зараз не прощупуються. Все нормально.
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Дякую. Може й мій як виросте до 15 років не будуть прощупуватись
Янгол в камуфляжі• 04 октября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Ще й такий серіал є?
він навіть частіше виходить
називається ’Это инсульт?’ - він російською йде

А ще є серіали про дисморфофобію ’Я урод?’ - там 2 версії є. Одна більш драматична
МадамОхмури• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Я така сама була як ви, мене це дуже турбувало.
автор Фоточки нема • 04 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Вони просто самі пройшли? Чи ви щось робили? Як часто ви робили УЗД чи аналізи дитині? Ходили до лікарів з цим питанням? І якого вони були розміру?
МадамОхмури• 04 октября 2024
Ответ дляФоточки нема
Я вам вище написала були в гематолога, інфекціоніста, лора в охмадиті за направленням. 2 роки підряд, УЗД робили разіа 3-4. Це з 7 років почали обстежувати, потім забулось, а уже з 14 років вони перестали прощупуватись, якось на це звернула увагу коли проходили мед. Огляд.