Кукусик• 04 октября 2024
де в Києві недорого неоптом (до 500 грам) купити квасолю? неприготовану, звісно
щоб по типу як крупу варити.. в супермаркетах бачу лише консерви
Ольга.Д.О.• 04 октября 2024
Ще запитайте на точках, де азіати продають різні горішки і сухофрукти. У них, наче, і квасоля буває.
Пукимончиг• 04 октября 2024
В супермаркетах где крупы тоже есть, но смотрите у бабок или на рынке - намного дешевле будет
Кава з адреналіном• 04 октября 2024
Вам треба на ринок або у місця стихійного продажу, бабці в стаканчики насипають, придивіться.
Силиконочка• 04 октября 2024
в маркетах є, на ринках, на горіхово-сухофруктних розкладках, тільки дивіться уважно щоб жучків не було
Флюорография гуся• 04 октября 2024
В Новусі на вагу бачила, також в Еко маркеті грам по 300 в пакетах фасованих
Обстановщица• 04 октября 2024
На любому базарі бабулі продають квасолю, у супермаркетах також є, але рекомендую бабульок
Мамкиня доця• 04 октября 2024
Якщо потрібно, то можу привезти з села. Мама вирощує і зазвичай здає взимку.
КохайтесьЧорнобровi• 04 октября 2024
Дарницький ринок.
Повно. Різних кольорів і розмірів.
Про ціну не знаю, ми квасолю не їмо.
Повно. Різних кольорів і розмірів.
Про ціну не знаю, ми квасолю не їмо.