Малая Налегке• Изменено 05 октября 2024

Хто ставив шлагбаум на вʼїзді у двір

Напишіть приблизні дії, куди звертатись, щоб не самовільне встановлення було
Біля будинку збудували дві 9—поверхових офісних будівлі , звісно без парковки
В будній день свої мешканці не можуть поставити транспорт, будинок на 1 під’їзд, прибудинкової території не дуже багато
Свекруня• 05 октября 2024
Собрали подписи с жителей дома что нет тех кто против. Собрали деньги и поставили. Все.
Маруська Му• 05 октября 2024
Хто його відкриватиме для швидкої або пожежної?
автор Малая Налегке • 05 октября 2024
Ответ дляСвекруня
Цього замало, приїдуть і зріжуть
Свекруня• 05 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Цього замало, приїдуть і зріжуть
Кто?
Mrs.Sexuality• 05 октября 2024
Ответ дляМаруська Му
Той, хто визвав швидку або пожежну
автор Малая Налегке • 05 октября 2024
Ответ дляМаруська Му
Консьєрж
Цієї проблеми немає
Згода людей є
Маруська Му• 05 октября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Той, хто визвав швидку або пожежну
Ну таке… може визвати, але відкрити дійти не зможе.
Mrs.Sexuality• 05 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Цього замало, приїдуть і зріжуть
Ще треба в міську адміністрацію у Благоустрій написати заяву з проханням дозволити установку шлагбауму. І таку саму заяву в пожежну. Так в Києві.
Свекруня• 05 октября 2024
Ответ дляМаруська Му
Есть чат дома. У нас пишут туда.
автор Малая Налегке • 05 октября 2024
В нас без узгодження в сусідньому будинку поставили ці круглі штуки, щоб не паркувалися
Вчора приїхала служба, прибрала, залишила бумажку— самовільне встановлення
Свекруня• 05 октября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Мы не брали. Стоит шлагбаум уже лет5. У нас все дворы перекрыты, район приближенный к центру города, плюс рядом многоэтажку поставили, все машины у нас во дворе стояли.
Маруська Му• 05 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Консьєрж
Цієї проблеми немає
Згода людей є
Тоді осбб якщо є (як вище писали, зібрати підписи). Далі районна адміністрація, напевно.
автор Малая Налегке • 05 октября 2024
Ответ дляMrs.Sexuality
Дякую, щоб розуміти куди звертатись
Люди в нас середнього достатку в будинку, тож шлагбаум недешеве задоволення, хочеться все по—людські зробити
Свекруня• 05 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
А где поставили? В самом дворе?
автор Малая Налегке • 05 октября 2024
Ответ дляСвекруня
А где поставили? В самом дворе?
Ні, на прибудинковій територіі, щоб дерева, кусти зберегти, написали на цьому папірці—незаконне встановлення
Свекруня• 05 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Кто то пожаловался явно.
автор Малая Налегке • 05 октября 2024
Ответ дляСвекруня
Кто то пожаловался явно.
Можливо. То не наш будинок,я з огляду на те, що відбулося хочу все більш—менш законно зробити
Будинок в самому центрі, просто він не новий і люди живуть не розпальцовані
Ms. Dolly• 05 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Цього замало, приїдуть і зріжуть
https://vsv-group.com.ua/ua/stati/36725
нашла статью у себя в архиве. Мы поставили, и пост охраны.
Файна_зупка• 05 октября 2024
Ответ дляМалая Налегке
Скажіть де ту службу шукати?! У нас все в бетонних клумбах, шлагбаумах і тумбах. І при цьому у дворі купа лівих машин і бусіків. Не розїхатись ні припаркуватись
автор Малая Налегке • 05 октября 2024
Можу написати лише телефон, завтра, якщо його не зірвали
автор Малая Налегке • 06 октября 2024
Ответ дляMs. Dolly
https://vsv-group.com.ua/ua/stati/36725
Дякую