Тріль підпільний• 04 марта в 18:14

Что там, в Німеччині? Тоже опасно?

https://www.bild.de/regional/bremen/zuege-stehen-s...

В Німеччині людей евакуюють з вокзалів через загрозу вибухів, поступають повідомлення про мінування — зараз закрито головні вокзали Бремена та Аугсбурга, пише (https://www.bild.de/regional/bremen/zuege-stehen-s...) Bild.

Пасажирам слід очікувати затримок. Поїзди не можуть ні прибувати, ні відправлятися.
Борисфенка• 04 марта в 22:05
Ответ дляБасноплетка
А куди евакуйовувати будуть таку кількість населення ?
Ото і я стібуся, куди можна евакуювати 300 мільйонів. І головне - навіщо?
Басноплетка• 04 марта в 22:08
Ответ дляБорисфенка
Суєта-суєт, тут головне ’не вступити’ куди необачно, бо заявки французького президента про те, що вони направляють свій авіаносець на допомогу американцям, виглядають якось не дуже, враховуючи місцерозташування Франціїї ....
Борисфенка• 04 марта в 22:10
Ответ дляБасноплетка
Америка взагалі ракетами лупить і ніяких терактів не боїться. Вас це не дивує?
А французи тільки говорять про наміри, їх за це можна знищувати?
Я слабію від цих миротварей з усіх боків.
Басноплетка• 04 марта в 22:11
Ответ дляБорисфенка
Про те що французи більше говорять, ніж діють ми вже переконалися.
Борисфенка• 04 марта в 22:17
Ответ дляБасноплетка
А вони одразу здаються, якщо непереливки. Тому у них старовинна архітектура вся ціленька
100pudov• 04 марта в 23:30
не зря туда исламистов завозили пачками последние десятилетия. они и так уже наводят хаос, а как им всем сразу дадут команду ’фас’, то будет большой аллах бабах
Забула що?• вчера в 18:06
Ответ дляСкокоМнеДадите
Не хочу расстраивать Вас, но нормальные люди есть и у нас, и у них. А есть дебилы, которым кажется, что кто-то про них думает и особо парься чужой судьбой
Не поняла чем вы собрались меня расстроить? Отсутствием у вас мозгов? Так мне абсолютно безразличен этот факт.