Морковна• 06 октября 2024
Грип з температурою і головним болем без симптомів
Буває? 4 день температура і сильний головний біль, більше ніяких симптомів. Це вірус чи грип? Варто робити тести, щось покажуть?
Снідаю авокадо• 06 октября 2024
Это интоксикация. Предподагаю отравление. Не пищевое.
Снимайте интоксикацию и войдете в норму
Орви, грипп по другому. Это похоже на написанное выше
Снимайте интоксикацию и войдете в норму
Морковна
• 06 октября 2024
Ответ дляОноВамнадо
Типичная картина для гриппа , если температура 39 ещё при этом
37.8-38
Можу брикнути• 06 октября 2024
Будь-яка вірусня може бути.
Зараз ходить щось. У мене взагалі лише 37,5 тримається, 38 один раз піднялася, зате голова розколюється, слабкість до вертольотів, і руки-ноги викручує.
Хоча все життя носоглотка слабенька і завжди туди інфекція йшла першою
Морковна
• 06 октября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Будь-яка вірусня може бути.
От і в мене так. Не можу зрозуміти що це. Два тижні тому була ангіна, а зараз ні кашлю ні нежитю ні горло- нічого, просто температура і голова болить та паморочиться
П´яна вишня• 06 октября 2024
Ответ дляМорковна
Може бути грип, може бути ковід