Повітруля• 07 октября 2024
Підкажіть де дивитися рейтинги київських універів?
Дочка поки в 10 класі. Треба вже думати куди вступати. Чиї діти вступили - як ви обирали? Де дивитися прохідний бал? І скільки місць безкоштовних?Хоча я не дуже розраховую на безкоштовне....
В дочки гарна англ.мова,тому можливо, щось будемо обирати пов*язане з міжнародними відносинами. Міжнародна економіка, чи міжнародні відносини..,міжнародне управління. Ось дивилася і Академію міжнародної економіки і міжнародних відносин, і КНЕУ.
Поки як те сліпе кошеня. Не знаю, як вибирати пріоритетність. Бо чула,що це головне.
Які універи більш -менш?
Повітруля
• 07 октября 2024
Ответ дляпані Солоха
Вступ єдбо - конкурсні пропозиції. Там видно прохідні бали
дякую
энциклопУдия• 07 октября 2024
Ответ дляПовітруля
дякую
заходите на сайт освита юа и смотрите всю информацию. От себя скажу - все те специальности которые вы перечислили, это пук в пустоту...Знает анг. или вам так кажется - TOEFL сдавала ? идите на тех. программирование и информ. комуникации - за ними будущее. Зачем вам межд. экономика чтобы на рынке торговать? без обид.
ПриснитсяЖЕ• 07 октября 2024
Дело в том, что вы только можете выставить приоритеты в кабинете ребенка, а выбирать, кого и куда взять, будут вузы.
Повітруля
• 07 октября 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
а контракт или бюджет сразу выставляется?
ПриснитсяЖЕ• 07 октября 2024
Ответ дляПовітруля
Немного не поняла вопрос.
Повітруля
• 07 октября 2024
Ответ дляБешене сарі
Автор, есть замечательная группа ФБ Вступ 2024
дякую
Мой завтрак• 07 октября 2024
Навіщо вам ці рейтинги? Для дівчини обирайте, де простіше навчатись, ну і вам дешевше. Вище правильно написали: ті напрямки не вартують вищої освіти, ні про що.
Повітруля
• 07 октября 2024
Ответ дляМой завтрак
так оце ж і придивляюся. ну і не просто що простіше,а щоб подобалось і могти себе прогодувати. а не сидіти на 15 тис зп