Малинка Алинка• 07 октября 2024
Чайник потребує допомоги:) Порадьте автошколу або інструктора. Київ, Оболонь.
В пошуку автошколи чи інтструктора. Теорію здала сама. Але з практикою так не вийде. Взагалі повний НОЛИК)))
Така бойова Я• 07 октября 2024
Нолик, от души зайка советую учится на автомате и не иметь себе мозги и проблемы, там где их можно не иметь
Я в тебя верю
Ответ дляТака бойова Я
Я в тебя верю
я ж не проти. Мені б інструктора, який зможе навчити. Теорію я вивчила сама і здала легко. але за кермом ніколи не сиділа і навіть нема розуміння що там і як.
Глаза_в_3_карата• 07 октября 2024
Я вчилась 0637909964 Діма
Мені дуже підійшов.
Вчилась на автоматі. Лівий берег Київ
Мені дуже підійшов.
Вчилась на автоматі. Лівий берег Київ