Пампушечка• 07 октября 2024
Зняли субсидію через те що мама була закордоном
Хтось з таким стикався? Я запрошую маму на 4міс до нас, сьогодні вона сказала що призупинили субсідію і треба переподавати нібито.
Вона щось має пояснювати, чи надавати докази що їздила за наш рахунок?
Дякую за відповіді
Поддакиваю иногДА• 07 октября 2024
знаю випадок,що субсидію припинили після підвищення пенсії на 150 грн,що перевищувало той мінімум,що дозволяє отримати субсидію
Пампушечка
• 07 октября 2024
Ответ дляМстящий за Зайца
Моїй мамі теж зняли. Хоча вона не була закордоном
Жесть, я в шоці з того всього. Найбагатші верстви населення знайшли ((
забиякина• 07 октября 2024
Авторе, не має значення за чий рахунок вона їздила. Якщо вона сама, або приймаюча сторона можуть собі це дозволити, то допомога від держави їй не потрібна. Але я вперше чую про те, щоб працівники СОБЕЗу про це дізналися
ЧорноброваЯ• 07 октября 2024
Ну за законом там же якщо є покупка більше ніж на 50 тис.грн., заборгованість, зміна складу сім´ї - підстави щоб зняли. Можливо просто на новий опалювальний сезон треба звернутися. Так і раніше було.
Пампушечка
• 07 октября 2024
Ответ длязабиякина
Сказали що прикордонна служба відправила дані
Яичница с беконом• 07 октября 2024
Можно позвонить в колл-центр Пенсионного фонда и узнать наверняка причину отказа, чтоб не гадать на кофейной гуще.
А я с Рио-де-Житомира!• 07 октября 2024
Ответ длязабиякина
Ех, який маразм
Кицюююня• 07 октября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
ха
моей бабушке з то что пенсия превышает на 50 грн допустимый уровень теперь приходящему к ней раз в неделю соцработнику надо платить
типа поход в аптеку 130 грн
покупка продуктов 100 грн и т.п
типа поход в аптеку 130 грн
покупка продуктов 100 грн и т.п
Пампушечка
• 07 октября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
Покупка квитків не за її рахунок. Так може просто треба звернутись знову, але вже місяць зняли точно ((
Яичница с беконом• 07 октября 2024
Хотя вот нашла для вас: ’Згідно з українським законодавством, громадяни України не можуть отримувати житлові субсидії, якщо вони перебувають за кордоном довше ніж 60 днів.’
Нагайна• 07 октября 2024
Ответ дляПампушечка
Капец, бабушке моей богатейшей сняли, а моим соседям, которые в доме живут, на х5 ездят и с последними Айфона и нет, потому что а них там все четенько не подкараешься
Дівчина заглядєніє• 07 октября 2024
Ответ дляКицюююня
ха
типа поход в аптеку 130 грн
покупка продуктов 100 грн и т.п
типа поход в аптеку 130 грн
покупка продуктов 100 грн и т.п
Там 60 грн час. Не особо дорого
Пампушечка
• 07 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Так причина що вона була більше скількохось місяців закордоном.
Я просто намагаюсь зрозуміти чи їй дадуть знову (бо вона може не захотіти приїзджати через це ло нам 😕)
Яичница с беконом• 07 октября 2024
Ответ дляПампушечка
Пусть подает.
Зараз на дієті• 07 октября 2024
Ответ дляНагайна
Вранье
Яичница с беконом• 07 октября 2024
Ответ дляПампушечка
Логично, если человек не живет здесь, не пользуется услугами, что же ему государство должно компенсировать. Да, понятно, что наши бедные пенсионеры не купаются в роскоши, но их проще всего отследить и прижучить, увы.
Ответ длязабиякина
пенсионный фонд ,,,
собессы уже года два субсидией не занимаются ,,,
Катастрофа• 07 октября 2024
Ответ дляПампушечка
Сколько дней мама была заграницей?
Вроде до 60 можно
Карма хамелеона• 07 октября 2024
Ответ дляНагайна
Сколько айфоны последние стоят?
Непозбувна Бентега• 07 октября 2024
У меня мама вообще гражданин США и живет в США и субсидию у неё не снимали
Гореотума• 07 октября 2024
Вам вище правильно написали - дізнавайтесь причину, на підставі якої зняли.
120-120-120 (не худею)• 07 октября 2024
Ответ дляНагайна
Стуканіть на них кудись , я не жартую ..коли цих пільговиківм почнуть перевірятм
Пампушечка
• 07 октября 2024
Ответ дляЯичница с беконом
О дякую, от це я і шукала