Лариса0725• 07 октября 2024

Переоформлення ВПО

Підкажіть, будь ласка, потрібно знову (як в березні) подавати заяву на виплати? Якщо так, то по яке число?
Опля Картопля• 07 октября 2024
Серпень був включно. Потім ще на пів року, здається. Тобто, вам мають і за вересень заплатити.
автор Лариса0725 • 07 октября 2024
Ответ дляОпля Картопля
https://www.telegraf.in.ua/kremenchug/10133046-vip... ось знайшла статтю, але не знаю чи вона правдива. Тому і запитую
Опля Картопля• 07 октября 2024
Ответ дляЛариса0725
Здається, правдива. Мій чоловік знятий з військового обліку через
ендокринну хворобу. Але читала, що з системним захворюванням можуть розглядати. Інвалідність ніяк не вдається зробити,бо треба 2-3 місяці у стаціонарі відлежати, а він через роботу поки не може.
Дзвонив на гарячу лінію , там сказали , що так, можна. А по місту сказали, що тільки дітям з системним захворюванням. Але 20 жовтня йому 55р., то сказали написати заяву. Можливо, вийде. Побачим. А так, по статті все вірно.
Але, чому вони вересень не включили, дивно..
VitalinkaGL• 07 октября 2024
муж не подавал,он год в Англии.переоформилось само.мы и сами в шоке)что ему платят ВПО(3я группа в Украине)