Пугачиха• 07 октября 2024

Надо ли сдавать НМТ, чтобы поступить на контракт?

УраганнаЯ• 07 октября 2024
Да
Полуничка• 07 октября 2024
Звісно
Я б такое не носила, но продаю• 07 октября 2024
Так, обов´язково, і не лише здавати, але і подолати поріг 100 балів. Якщо мова про бакалаврський рівень, перша вища освіта.
Каллипсо• 07 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
А если колледж, а не университет?
Зараз все скажу• 07 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
А если колледж, а не университет?
На 2 курсі коледжу або після закінчення, так. в нашому
Свекруня• 07 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
А если колледж, а не университет?
В кожного свої вимоги, читайте саме в цьому коледжі
Ответ дляКаллипсо
А если колледж, а не университет?
Коледж має різні програми. Якщо програма після 11 класу - також виключно через нмт
Ответ дляСвекруня
Ні, не в кожного свої. Є чіткі правила для всіх. Ніякий коледж на програми після 11 класів без нмт не має права брати.
Я_не_аноним_100%• 07 октября 2024
Конечно нужно) Какая разница контракт или бюджет? Разница только в том кто платит за обучение - студент или государство. Все
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Просто ще рік тому можна було, то люди розслабилися трохи.
Каллипсо• 07 октября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ну мы нашли вот такую инфу. Не все дети хорошо учатся. Обсуждали со знакомыми варианты
Ответ дляКаллипсо
Так, ви праві, тому я і написала одразу про різні програми. Мало який коледж набирає фахового бакалавра на основі 11 класів, але теоретично це можливо. Там тоді для вступу треба мотиваційний лист. Але це не усюди є.
Хто погано вчиться вигідніше після 9 класу поступати в коледж по внутрішньому крнкурсу.
Просто деякі коледжі також пропонують і бакалаврські програми, от туди без нмт зась.
До речі, якщо коледж пропонує після закінчення на 2й курс університету - то для цього також треба нмт.
Цукрові вишні• 07 октября 2024
Ответ дляКаллипсо
Але потрібно розуміти, що далі при вступі на бакалавра все одно нмт потрібно