Коли мовчу- приємна жінка• 08 октября 2024
Ваши коронные блюда
Покажите ваше коронное или коронные блюда, что любите вы, семья, дети , ваши гости
Интересно и подача и сервировка
Ответ длявсе по ГОСТу!
Немаю звички фоткати їжу.
Прям коронних страв не маю, бо все готую смачно)
Завжди хвалять мої паски, холодець, буженину.
Монастирську хатку часто пеку, мої люблять.
Борщ, всякі пиріжки...
Оладки завжди пухкі, ніхто з близьких не може такі самі посмажити))
Короче, в мене все коронне)
Борщ, всякі пиріжки...
Короче, в мене все коронне)
Оооо! Поділіться рецептом Монаст хати, будь ласка. Мрію про нього давно 😊❤️🔥
Малая еще та• 08 октября 2024
Нет коронных блюд, я умею все готовить, главное желание.
И готовлю вкусно.
рукиЖимолости• 08 октября 2024
Бисквитный рулет на сухом молоке. Начинка - варёная сгущёнка (сама варю).
Пеку на все праздники. Лучше идёт чем торт.
Сон і дрімота• 08 октября 2024
Ответ дляБ´ю байдики
Як готуєте пиріг мʼясний?
Листы тесты смазываю растопленным слив маслом, прям щедро, заранее обжаренный говяжий фарш с грибами и сметаной, выкладываю на лист, заворачиваю рулетом, потом в форме улитки выкладываю в форму, сверху заливаю смесью яйца и сливок, посыпаю тертым сыром
КокошинЭль• 08 октября 2024
фото нет, но мое коронное-это куринный/индюшинный суп с домашней лапшой, любят все
все по ГОСТу!• 08 октября 2024
Ответ дляYuliya82
? 250 масла
250 сметани
60 гр цукру
Пів ч л солі
Пакет ванільного цукру
Пакет розпушувача або сода гашена оцетом
500 гр муки
М´яке масло розтерти з цукром, сіллю, ваніллю, додати сметану, розпушувач або соду з оцетом, додавати муку поступово.
Тісто м´яке, еластичне, не липке.
На 40-60 хв в холодильник, потім поділити на 15 частин, розкачати довгі полоски, покласти вишню, закрутити трубочки, випікати при 170-180 до золотавого кольору.
Крем можна різний - сметанний, заварний, масляний з згущенкою, з взбитих вершків...
Я роблю 0.5 сметани, 0.5 крем чизу, банка згущонки, цедра апельсина.
Сформувати торт, прикрасити тертим шоколадом.
250 сметани
60 гр цукру
Пів ч л солі
Пакет ванільного цукру
500 гр муки
Тісто м´яке, еластичне, не липке.
БЦАшка• 08 октября 2024
Ответ дляКокошинЭль
в чем секрет расскажите)
Б´ю байдики• 08 октября 2024
Ответ дляСон і дрімота
О, дякую)
Тундиринда• 08 октября 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
? 250 масла
250 сметани
60 гр цукру
Пів ч л солі
Пакет ванільного цукру
500 гр муки
Тісто м´яке, еластичне, не липке.
250 сметани
60 гр цукру
Пів ч л солі
Пакет ванільного цукру
500 гр муки
Тісто м´яке, еластичне, не липке.
Дякую! Це має буть космічни доьре 🥰
миссДавеча• 09 октября 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Бутеры с икрой и ледяное шампанское
Классссссс