Кофе в лобби• 09 октября 2024

Как отказаться от работы в Германии?

Не сдала 2 раза экзамен . Через сколько вам предлагали работу , как от нее отказаться и чем это грозит ? Могут ли урезать пособия?
Позитивна• 09 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Йдіть краще шукайте роботу
Залиште непотрібні поради собі та своїй родині.

PinkMa• 09 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Німці, дурні, думали, що українці приїдуть і будуть пахати від щастя і щоб залишитися там, в Німеччині, але німці не врахували ментальної риси тих хто кинувся і виїхав з України до Німеччини))
бред полный
немцы всех украинцев отправили на курсы языковые как бы. так и говорили - сначала курсы. А сейчас у ни выборы, поэтому и пригорает, надо показать результат. После выборов снова затихнут
Банан-барабан• 09 октября 2024
Ответ дляPinkMa
бред полный
Тіште себе далі що халява не закінчиться.. я уявляю як такі як ви, борисфенка і подібні боїтеся закінчення війни
PinkMa• 09 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
ваши фантазии никому не интересны, можете уявлять себе что угодно
Банан-барабан• 09 октября 2024
Ответ дляPinkMa
Так само як і ваші
Кусачая Я• 09 октября 2024
Ответ дляТелепузик
Так краще вже 3 й рік нічого не робити , я не уявляю як це можливо .
Я відкрила фірму в Німеччині, і дуже сумніваюсь що буду брати на роботу українців .
что за фирму и откуда деньги взяли?
Борисфенка• 09 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Той факт, що чоловік Борисфенки на фронті в окопі, якимсь дивним чином оминає вашу свідомість?
Банан-барабан• 09 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Точно в окопі? Ви так часто брешете що вам вірити себе неповажати.
Кусачая Я• 09 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Шо таке? Не складаються до купи факти і ваші мрії). Ще раз Ірландія зменшує виплати, Німеччина може зменшити виплати, Норвегія переглядає свою біженську політику? То до чого ви тут приплели інформаційну війну? Доведеться все -таки йти на роботу, там доглядати за старими чи іншу приємну роботу. Розумію що не хочеться але доведеться
по сути красиво завуалированное современное рабство

Телепузик• 09 октября 2024
Ответ дляКусачая Я
что за фирму и откуда деньги взяли?
Так особо денег не нужно , зарегестрировать 35 евро и получить налоговый номер и работаешь официально .
Борисфенка• 09 октября 2024
Ответ дляБанан-барабан
Мене мало переймає ваша віра чи зневіра.
Ирина Веселуха• 09 октября 2024
Ответ дляТишком нишком
Вам яка там сидить з початку війни мову вже можна вивчити на В2, чим ви там займаєтесь майже три роки?
Не всім дається. Я завжди вважала себе людиною, яка легко навчається. Звикла працювати головою, А з німецькою ніяк . З березня 2022 сертифікат А2, В1 не здала двічі.
Стебель березы• 09 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Я ж кажу, мову вчу. А вона не лізе.
Мені 56 років, є непогана англійська. Повчила німецьку, тепер розмовляю англо-німецьким суржиком, в голові каша. Але німці мене розуміють, бо обидві мови знають. А от я їх - не розумію, хоч плач, діалоги тільки письмові.
А чого тоді не працювати? Моя мама має 60 років, теж походила на курси, мова не йде. Найшла їй роботу помічником на кухні. То вона рада, що є можливість відкласти собі на старість, бо пенсія в неї маленька.
Злива інформації• 09 октября 2024
Ответ дляПозитивна
Ні, ви невірно розумієте подану інформацію.
На інформаційному просторі українці на першому місці. Ніде не дають забути, ні на хвилину.
А ви підтримуєте. Ще й радієте
Он, сирійці скільки років сидять на шеї ЄС? І їхні співвітчизники чогось не кричать на кожному куті, що треба всіх повернути, зняти гроші, відправити на фронт дітей.
А вы знаете, что кричат их соотечественники? Не факт, что хлопают в ладоши. А годами они сидят, потому что им сразу дают разрешение на 10 лет, а украинцам никто и не думал его давать. Вряд ли на это все как-то украинцы повлияли. Вот и думайте, кому выгодно в Европу арабов заселять.
Тектологиня 80lv• 09 октября 2024
Максимум могут урезать на 30% пособие на три месяца за отказ от вакансий (если есть желающие вас взять на работу). На евроджоб послать (но это не во всех землях практикуют, и часто такая работа временная). Короче, если не хотите работать - не работайте. Просто рассылайте резюме и всё, соглашаться не обязательно
Злива інформації• 09 октября 2024
Ответ дляГуру троллинга
Навіщо ви в Германію тоді поперли? Якось дивно це читати... Ми с з самого початку знало що німецька то капець і їхали в Польщу. Діти вчаться, ми працюємо, нити немає коли.
Чтоб получать пособие и Entschuldigung научиться выговаривать. Зато домой приедет, будет в супермаркете говорить.😁
Злива інформації• 09 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Ахаха! І що може запропонувати Джоб-центр? Нічого. Вони самоусунулася.
Отправит в пфлеге и всё. Или деревья обрезать будете за евро в час. Вы реально решили, что халява бесконечна?😁
Мексиканочка• 09 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Я так понимаю реальных случаев нет, чтобы пособия отменили ни среди моих знакомых ни здесь . Тогда можно расслабиться, они только пугают
ні випадки є, але з 1 січня це буде дуже легко зробити , одразу буде скорочення на 30 відсотків. Шукайте собі роботу самі. Це довгий і вимогливий процес, готуйте резюме, готутесь до співбесід.
Мексиканочка• 09 октября 2024
Ответ дляИрина Веселуха
це все через стрес, повірте...треба час. Але він не те щоб є... Згодом все буде, українці чудово навчаються. Але з чогось потрібно починати, треба себе застосувати у новому суспільстві і лише тоді зрозумієте Ваше воно чи ні.

Мексиканочка• 09 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Я ж кажу, мову вчу. А вона не лізе.
скільки часу ви вчете німецьку мову?
Конфиденциальность• 09 октября 2024
Забеременеть
автор Кофе в лобби • 09 октября 2024
Ответ дляМексиканочка
А что будет 1 января?
Язикувата Хвеська• 10 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
Т.е я ее могу искать еще год допустим ?
Во-первых, еще один повтор Вы можете себе и сами оплатить, чтобы потом опять попытаться сдать экзамен. И принести справку с курсов, что Вы учитесь дальше.
Кроме того, можно пойти на мини-джоб, это тоже работа. Я встречала такие варианты, когда например раз в неделю надо 2-3 часа помыть пол в детском саду. И всё, неделю опять свободна. Или в месяц 2-3 смены надо отработать и всё.
Ну а дальше искать варианты аусбилдунга или вайтабилдунга по норм. профессии, устраиваться на тайльцайт работать.
Язикувата Хвеська• 10 октября 2024
Ответ дляВидящие_помогите
В Аltenheim беруть всіх
неа. В1 надо минимум и курсы закончить специальные по уходу.
Язикувата Хвеська• 10 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Для того, щоб рівнятися на німців, мені треба як мінімум навчитися їх розуміти.
Третій рік вчу мову, є аж А2, касирів і водіїв вже розумію, лікарів і вчителів ще ні.
Третий год А2? Где это так учат? На интеграционных курсах за год до В1 легко выучивают. И еще за год хотят В2 )))
Борисфенка• 10 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Так на інтеграційних курсах і вчать. Комусь легко, комусь нелегко.
Борисфенка• 10 октября 2024
Ответ дляМексиканочка
скільки часу ви вчете німецьку мову?
Рік вчила на курсах. Зараз чекаю повтору на В1. В Німеччині 2,5 роки.
Язикувата Хвеська• 10 октября 2024
Ответ дляБорисфенка
Могу посоветовать заниматься он-лайн и найти хорошую школу/преподавателя. У нашей из 18 сдававших 14 сдали В1 с первого раза.
Бабульція• 10 октября 2024
Ответ дляГуру троллинга
А, то ви емігранти. Тобто для себе зразу зорієнтувалися і виїхали не від війни. Тоді зрозуміло.
Khmelnichanka• 10 октября 2024
Ответ дляКофе в лобби
А что будет 1 января?
Обіцяють скорочення виплат на 30%працездатній особі при відмові від роботи.