В Кураховке Донецкой области кацапы атаковали дроном местного жителя. Его чудом спас волонтёр, проезжавший мимо.
alenka3108• 09 октября 2024
А в Херсоні що вони творять, не в курсі? Скидають дрони на мирняк чи авто. Це в них пустощі такі. Бо їхати за дроном нема сенсу, а скинуть його кудись треба, як відлітав своє((
Ловлю тапки, але... Ми всі тут мирні в Україні, воювати не збиралися. Не бачу причини для легалізації вбивства, якщо людина пішла на фронт на захист батьківщини. Однакове горе і трагедія - загибель людини внаслідок воєнних дій. І мирного ще треба перевірити на вшивість, сидить чекає освободителів, зуб даю.
Ответ дляBarkas
одна справа коли комбатант, воююча сторона збройного конфлікту.
Інша - коли беззахисна людина, без зброї.
Фашисти, що ще сказати.