Заикальница• 09 октября 2024

Ви готуєте кортошку в мундирі?

Якщо так, то з чим її їсте?
автор Заикальница • 09 октября 2024
Ответ длябЭйбА
Омг, а творог там яким боком?))
Люблю з бринзою

бЭйбА• 09 октября 2024
Ответ дляКредитная
Та смачно воно, смак дитинства)
Картоплю обмакнути в топлене масло і сухий творог попередньо засолений, те що треба)
Прикольно, навіть не чула такого. Це в якому регіоні так готують?
автор Заикальница • 09 октября 2024
Ответ дляАnnеt
идите в баню со своими слюногенерирующими темами. заразы.
Ага)
В нас сельодка, маринований огірок та тушена цибуля, хто з чим бажає той і їсть. Також є сальце...
Біле пальто• 09 октября 2024
только печем на костре в кожуре раз в год.

Вареную в мундире с детсва терпеть не могу
Каллипсо• 09 октября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
С рыбой ) Селёдка, скумбрия, красная. Лучок ещё маринованный туда к трапезе)
Мои ещё любят туда к вашему сальцо или колбаску 🤗
Повітруля• 09 октября 2024
В мундире очень все в семье любим. Если молодая, то едим со шкуркой. С чесночком, с маслом... Аж захотелось. Сварить что ли?
Може ще третю?• 09 октября 2024
просто ем)
АнтиТанкист• 09 октября 2024
О, дякую, зараз піду поставлю картоплю в мундирах)
Обожнюю її!
Обовʼязково пахуче (нерафіноване) масло, сіль, часник, така собі заправка.
Далі мокаю туди картоплю в кайфую від смаку)
В додачу скумбрії або інша сласосольона риба
Кредитная• 09 октября 2024
Ответ длябЭйбА
Одещинна/Вінничина, по кордону з Молдовою

Emm11117• 09 октября 2024
Ответ длябЭйбА
Ммм, оце б додому та мундєрки з цибулею, пахучою олією і матіасом....
Матіаса зараз важко знайти, як і багато що іншого)
Повітруля• 09 октября 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Обожнюю її!
Я уже на кухне, пакет с картошкой достала. Мыть буду. При том, что есть гречка с котлетами. Вот же блин. ))
бЭйбА• 09 октября 2024
Ответ дляEmm11117
В Україні?
Гидроусилитель руля• 09 октября 2024
В мене окремо невеличка .сорт королева Анна.
Ріжу на четвертинки з шкіркою і запікаю з підчеревиною або салом.
Потім часничку.
Emm11117• 09 октября 2024
Ответ длябЭйбА
В Україні?
Так
Гуляю босоніж• 09 октября 2024
Ответ дляEmm11117
В Украине? Вчера Матиас покупала
бЭйбА• 09 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Так
Дивно, чому так. Місяців три тому була дома, в усіх магазинах був
Emm11117• 09 октября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
В Украине? Вчера Матиас покупала
Здайте де
АнтиТанкист• 09 октября 2024
Ответ дляПовітруля
Я теж підірвалась вже з дивану, чоловіку вже скумбрію замовила, а! Ще дорадо горячого копчення в сільпо смачна.. точно!
Ех, завтра буде подвійне тренування в мене
Emm11117• 09 октября 2024
Ответ длябЭйбА
Такий смачний що був його чомусь не продають вже

Гуляю босоніж• 09 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Здайте де
Запоріжжя, Сільпо
Каллипсо• 09 октября 2024
Ответ длябЭйбА
Я вчера была в Чудомаркете, видела. Всегда матиас есть
бЭйбА• 09 октября 2024
А ви знаєте, що мундєрку можна в мікрохвильовці зробити за 10 хв? В звичайний пакетик і трохи води
Аnnеt• 09 октября 2024
Ответ дляПовітруля
мне повезло - вчера суп варила и картошки дома нет. или не повезло и я иду в АТБ? совести нет у авторицы.
В курсі діла• 09 октября 2024
Мама любила в детстве готовить и поливала растительным маслом с солью и приговаривала когда я нос воротила « это было любимое блюдо Пушкина», и тогда и правду вкуснее становилась ))
Гуляю босоніж• 09 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Здайте де
І ще в рибному магазині є завжди, і там смачніший. Вчора йти в ту сторону було лінь вже
Головний кошак• 09 октября 2024
З підсоленою олією і свіжим огірком. Іноді з смаженим салом.
Бабулька• 09 октября 2024
Варену ні,люблю печену jacket potato. Готую з різними начинками
Мerida• 09 октября 2024
Как раз сегодня делала.
На картошке сливочное масло и соль.
Ещё холодная просто с подсолнечное маслом и солью вкусная. Можно и без ничего. С кислым огурцом
Mrs.Sexuality• 09 октября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
І кортошку і копусту і навіть квосолю
З мотіосом))
Аnnеt• 09 октября 2024
Ответ дляБабулька
муж очень любит, когда в фольге в духовке делаю с салом и чесноком. особенно, когда это всё пеклось к его приходу и уже с подъезда бомбезный запах чувствуется.