Ніка Найз• 10 октября 2024

С днем психиатра девочки!

Всем крепкого ментального здоровья!
Всех причасных! Всем галлоперидолу и побольше!
Осьминожко• 10 октября 2024
УРАААА !!!!
автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Ура! Ура! Ура!
автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Всесвітній день психічного здоров´я (англ. World Mental Health Day; фр. Journée mondiale de la santé mentale, ісп. Día Mundial de la Salud Mental, рос. Всемирный день психического здоровья) відзначається 10 жовтня щорічно. Цей день запропонований Всесвітньою організацією охорони здоров´я відзначати задля підвищення рівня обізнаності про проблеми психічного здоров´я та мобілізації зусиль на підтримку кращого психічного здоров´я[джерело?].

Цей день був вперше відзначений 10 жовтня 1992 року за ініціативою Всесвітньої федерації психічного здоров´я, глобальної організації з психічного здоров´я (англ. World Federation for Mental Health)
kissulichka• 10 октября 2024
Сюда хоть одного запустите, он забухает сразу
ОленаЖабаЗелена• 10 октября 2024
дякуємо, звичайно, але...
автор Ніка Найз • 10 октября 2024
Ответ дляОленаЖабаЗелена
дякуємо, звичайно, але...
А надо бы вмазаться по такому поводу! Пока санитаров нет!