Маю декілька думок• 11 октября 2024

Порадьте якісну постільну білизну, яка не скочується

ВерСаСе• 11 октября 2024
Теж актуально
Яйцеголовая• 11 октября 2024
Ярослав
Триндю-бриндю• 11 октября 2024
советское качество ищите на олх
До сих пор все ок
Не заздріть тьоті• 11 октября 2024
Куди скочується?
Сегодня не целуюсь• 11 октября 2024
Катишки дає присутність поліестеру.
Дивіться якісну бавовну
Любовь Калистратовна• 11 октября 2024
Тиротекс хб
60 метрів сметани• 11 октября 2024
Я купувала в інстаграм, страйп сатин. Не дешево.
Приму в дар• 11 октября 2024
Некст
В шоколаде• 11 октября 2024
Склад читайте й не купуйте синтетики
Клептоманка• 11 октября 2024
Купувала страйп сатин в інеті і шила сама. Значно дешевше ніж готовий комплект. Але з такої такнини можна і готовий купити - якість тканини прекрасна. Дуже задоволена. Головне аби 100% бавовна
Пиши-пропало• 11 октября 2024
Перельки пришийте щоб нескочувалася
А до матраса гудзики
Мerida• 11 октября 2024
У меня много юска и икеа. Меня устраивает
Хата на мати• 11 октября 2024
У мене вся білизна турецького виробництва- Карака хом, Ферст чойс, Алтинбашак, ТАС. І, не повірите, навіть Вайкікі є. Нічого не скочується.
nabludatel• 11 октября 2024
З доступних за ціною - Вілюта.
Добродійка• 11 октября 2024
Любая ткань без синтетики. Полно производителей где 100% хлопок. Причем у меня все недорогие, но скатывается только одна постель, которую купил мой мужчина с уверенностью что это хлопок, но видно невооруженным взглядом что то синтетика.
ПодругаМужа• 11 октября 2024
Ответ для60 метрів сметани
Можете сказати скільки? Для розуміння цінової політики якісної постільної білизни
А що таке?• 11 октября 2024
Вайкики беру - супер
60 метрів сметани• 11 октября 2024
Ответ дляПодругаМужа
3700 грн сімейний комплект. З двома простирадлами. І розмір нам дуже підходить, бо у нас матрас великий.
Перша леді колгоспу• 11 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Куди скочується?
По наклонній
ША! я прийшла!• 11 октября 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Куди скочується?
В нирвану
КоКоКоКоКоКо...• 11 октября 2024
Ярослав і вілюта ніколи не качались
KievN• 11 октября 2024
любая, если состав без синтетики
limasso вареный хлопок
Безлім на все• 11 октября 2024
Є кілька якісних комплектів La Nuit, сатин, бавовна 100%. Не витрачають колір , форму, без катишок. Але ціна на такі вже 3 - 3,5 тис.грн.
Тому, купила тканину і пошила 2 комплекти сама. Вийшло за 2 півковдри+2 наволочки+простирадло близько 1500 грн , тобто в 2 рази дешевше
Трусиковед• 11 октября 2024
У синсея купила отличные комплекты. Только надо брать 100 хлопок, тогда и скатываться не будут. Скатываются комплекты, которые продают как хлопок, а это синтетика на самом деле.
Икея тоже неплохие, причем даже недорогие с синтетикой не скатываются.