СкрипяСердцем• 11 октября 2024
Ненавиджу себе
Донечці рік. Вона постійно баче мої сльози. Бо з чоловіком ми не радимо через різні погляди на життя. Він курить траву. Неадекватно себе поводить. Вчора приїхав додому, і почав гепати в двері і кричати, я купала малу тим часом, вона все чула. Вийшла до нього потім. В кухню на вулицю. І кажу це крапка, так більше приїжджати до дитини ти не будеш. Він почав щось виясняти, чому двері були зачинені,(21:00). І сказав я не повинен стукати до себе додому. Потім вишвирнув мене з кухні, і кинув з силою на підлогу, вона була цкментована. Я голосно плакала, ледве себе зібрала з нього. Прийшла в хату, а дитина плаче, вона все чула з будинку, його крики, мій плач. Ненавиджу себе. Останні два дні вона погано спить, плаче. Я шукаю вихід. І розумію краще десь, хай дитина звикла в цьому будинку, але не з ним.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Безпека і щастя своєї дитини. Яке не вартує іграшок і її звичності до будинку
То все, терези переважили. На іншій чаші нічого. Ви вже йдете?
палка-копалка• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Я вже йшла від нього. Їй дається тяжко адаптація. Навіть до бабусь. Вона розуміє не вдома. Нема її іграшок, кімнати.
Не вигадуйте. То не адаптація, то дитина нервує, бо мама постійно в стресі. Ми до року разів 5 переїжджали- дитині було пофіг. Це вже в шкільному віці діти тяжко переїзд переносять. А для такої малечі- де мама, там і дім
СкрипяСердцем
• 11 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так, склала позов на розлучення. З нього почну.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Почніть з того, шо підете.
Бо поки шо виглядає, шо ви хочете полякати його позовом
СкрипяСердцем
• 11 октября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Всі діти різні. Ми поверталися додому і вона раділа своїй обстановці в кімнаті, іграшкам, гралася інакше ніж в чужому будинку. Але це вже не має значення. Хочу бути живою
палка-копалка• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Ну звісно раділа, а що їй бачити свої іграшки і плакати
СкрипяСердцем
• 11 октября 2024
Ответ дляПродаю витрішки
Іграшки візьміть із собою.
Всього не забереш. По мінімуму
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Покажіть
Да я уже не помню как назывались. Суть такова - никакой драмы у автора нет. Сошлась с женатым мч в начале войны (жена и ребенок уехали). Быстренько родила. Муж от автора ничего не скрывал - гулял, с первым ребенком не общается, алименты выбили из него через суд, имеет маму с ангельским характером.
Так что бриллиант этот она выбрала сознательно.
Апрель Ивановна• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Всього не забереш. По мінімуму
Після року вже іграшки які були до року нецікаві стають так що в добру путь
Не зви чайна• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Шо тільки не вигадає жінка, якій подобається бути жертвою
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Реально одружене чмо хватнули?
Не виправдовуюсь• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Так, я розумію. Весь бік і лікоть зчесаний. В той момент розуміла що міг і вбити
Це взагалі просто,секунда і проламана голова.В мене на вулиці жінка жила,4 неповнолітніх дітей в інтернаті,співмешканець дав і нема.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 октября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Де ваше майно і де ваші речі?
У батьків все є, але дитина звикла до хати чоловіка
СкрипяСердцем
• 11 октября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Дякую...
Не виправдовуюсь• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Піду. Заради її здоров´я і безпеки. І щасливого майбутнього
Головне вспіти
Всім шампаньського• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Шукаю та думаю як краще
Сейчас все женщины которые были в подобной вашей ситуации оказались в шоколаде. Можно уехать на социал , и мужик невыездной не достанет.
Швидкоруч• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Огоо😭 тут теж свекруха на фото з ліктем написала мій синочок золотий, шукай проблеми в собі, не сказала ні слова, що дитина мала і ти міг своїми діями лишити сиротою дитину
В зачем вы от него рожали зная какой он и не имея ничего
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 11 октября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Та автору є куди йти , я так розумію.
Нема бажання
Кумася• 11 октября 2024
Автор, вам нравится быть в роли жертвы. Вместо того, чтобы здесь ныть, надо собирать чемоданы и уходить. Ваш недомужик вас окалечить или убить в следующий раз может, тем более он курит траву. Думайте про ребенка, пожалуйста.
Всім шампаньського• 11 октября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Та автору є куди йти , я так розумію.
Нема бажання
Печально это.
Мульйонерша• 11 октября 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Шукаю та думаю як краще
В такій ситуації треба думати дуже швидко, і ще швидше тікати
Я такая - жду трамвая• 11 октября 2024
Мені цікаво, де і з ким була ваша дитина поки ви билися на бетоні? Те що ви можете не встати з того бетону, то ваші справи, але дитина в рік без нагляду це брєд
Гірчинка• 11 октября 2024
Моя вам порада - не пишіть тут. Така вже в нас ментальність, що жінка - жінці - перший ворог. Напревеликий жаль(. Підтримають вас тут одиниці. Більшість виправдають все, аби ще більше вас скривдити, коли ви найбільш вразлива.
Буде потреба - пишіть мені а особисті. Свого часу я теж знайшла тут підтримку і світлих людей.
Анонимба• 11 октября 2024
Пока ещё есть возможность, выезжайте за рубеж беженкой. В будущем у вас сложится хорошая жизнь, а перемены к лучшему начнутся сразу, как только вы примете решение.
Анонимба• 11 октября 2024
Вы через 10 лет будете вспоминать это как плохой сон, если решитесь на перемены