Коко Шанель• 12 октября 2024
Як навчитися спати в нормальній позі, а не на животі?
По іншому не спиться, але спині і обличчю хана.
Семенівни сусідка• 12 октября 2024
Зачем? Я наоборот раньше спала на боку, теперь на животе - в сто раз лучше
Анонім-ка• 12 октября 2024
Ответ дляЩедрик
І шиї, і судинам голови хана
От в мен так і вийшло..вже півроку не можу на живіт лягти, привчилася спати на спині ..
Спасу мир• 12 октября 2024
Мне становится удобно спать на спине, когда занимаюсь своей осанкой. Заметила, что чем хуже состояние спины, тем больше хочется спать на животе или в другой корявой позе
Тишком_нишком• 12 октября 2024
Ответ дляМамин тріль
А чем поза на животе не нормальная?
Почитайте
Солоденька цукОрка• 12 октября 2024
я відучилась під час вагітності) теж не уявляла, як спати інакше.
Потім звикла на боці спати.