Вчителька з мікрорайону• 13 октября 2024

Осбб. Ваш опыт? За или против такой формы управления?

Если несложно расскажите про + и -
Результат:
вже голосів: 51
26 (50.98%) Против
15 (29.41%) За
10 (19.61%) Категорически против
Жена аллигатора• 13 октября 2024
Если б я была головой осбб, я б сказала платить мне зп и больше ни на сто не скидываться. Скидываться, если будет что то случаться в случаях чп. По мелочи, возле себя, все б сами решали свои проблемы. Думаю это идеальная модель управления
Пошаманю• 13 октября 2024
У нас ОСББ, мабуть, найгірше в світі. Комуналка за смарт-однушку в місяць виходииь майже вдвічі дорожче, ніж за повноцінну однушка-хрущьовка. Хронічні проблеми будинку (каналізація) роками не вирішуються. Оце зараз придумали і ввели новий пункт ’Поточний ремонт 80 грн щомісяця’. На мої питання, а на що ж тоді йдуть щомісячні ’за утримання будинку 582грн’? Мовчать або хамлять у відповідь. Якби була можливість, я б платила окремо лише за електрику, воду і вивіз сміття, а за все те, що не роблять, я б не платила. Але ОСББ, то там платежі типу в общий котел...
І змінити голову з бухгалтером поки не вдається. Вони вхопились мертвою хваткою за ці посади. Подобається ніфіга не робити, а зарплаты отримувати.
Аноним_1859• 13 октября 2024
Ответ дляКак нефиг делать
В нас осбб
Я категорично проти.
В мене відчуття, що ми працюємо на витрибеньки голів осбб
У меня две квартиры с осбб, тоже самое, только квартплату повышает. Напр, из собранных 20000 12000 пошло голове и буху на зарплату, это бред какой то
Лиса Патрикевна• 14 октября 2024
А какую зп получает осбб ?