Замулена ріка• 13 октября 2024
Які марки колгот купуєте дівчаткам на 11-12 років на осінь?
Вітаю! Підкажіть які марки варто брати. Щоб гарно тримались і не сповзали))
Каяспер• 13 октября 2024
У ребёнка спросите, будет ли она их носить. Моя в этом возрасте перестала.
ВсеПроВсехЗнаю• 13 октября 2024
Next, h@m, дюна. І ще італійські і латвійські, виробника не пам´ятаю
Замулена ріка
• 13 октября 2024
Ответ дляКаяспер
У мене навпаки - не носила))) А тепер хоче))
Ласковая_львица• 13 октября 2024
Моя відмовилася від колгот у 11. До того я купувала здебільшого дюну.
Трейдер кріпти• 23 октября 2024
Если рост 140см+ то берите женские в 1ом размере - я у девочки тут покупаю, Италия и цены бомбезные и малая счастлива - что уже не ребенок