4 дня назад укусила собака, ездили к травматологу, обработали и укололи укол от столбняка, ( собаку сказали наблюдать)эти дни болело место укуса,при ходьбе, а сегодня ноет вся нога… Незнаю нормально ли это или надо идти к врачу
Крошка Енот• 13 октября 2024
А від сказу нічого не вкололи? Ви знаєте, що коли з´являться симптоми, то може бути пізно? Сказ не лікується.
Такі укуси дуже важко називають. Часто доводиться різати.
Аноним_1858• 13 октября 2024
Якщо завтра не буде покращення, то йдіть до лікаря. В свекра було зараження якоюсь інфекцією і він пив антибіотики.
Несу добро людям• 13 октября 2024
Собака не вакцинована від сказу?
Я б до лікаря сходила. Можливо потрібен АБ
Ответ дляЗвоночек
Собака ваша чи чужа? Вакцинована?
Собака с соседнего дома, хозяева сказали, что вакцинирована, но паспорт где то на старий квартире, обещали показать обязательно, но вот жду уже 4 дня, пока на морозе , я так понимаю
Ответ дляЧучело-Мяучело
А от бешенства не кололи?
Нет сказали наблюдать 10 дней
Звоночек• 13 октября 2024
Ответ дляиринка-49f3
Мою подругу кусала сусідська собака, вакцинована . В неї теж боліла рука потім. Вона вирішила робити курс від сказу все ж таки . Погано себе від уколів почувала, але і без них побоялася . Рука поступово за тиждень перестала боліти . Мазала місцево левоміколем бо теж місця укусів запалилися трохи
Ответ дляЗвоночек
Ну я Насте і не проти, від сказу проколоти курс, але травматолог в швидкій, сказав , що так робиться, якщо дика тварина в не можна відслідкувати за нею
Звоночек• 13 октября 2024
Ответ дляиринка-49f3
Її теж відмовляли , але вона дуже хвилювалася і сама наполягла. Робили уколи в Добробуті ( Київ)
Звоночек• 13 октября 2024
Але сказ в будь якому випадку так не проявляється - болем. Можливо просто у вас травматичний біль або приєдналася інфекція
Звоночек• 13 октября 2024
Можливо поробіть повʼязки з якоюсь маззю з антибіотиком пару днів і поспостерігайте . Ну або зразу до лікаря
Ответ дляЗвоночек
Та сама рана наче затянулась,завтра на роботу, якщо що після роботи піду до травматолога
Маю натхнення• 13 октября 2024
Ответ дляиринка-49f3
лікар все правильно сказав, тварини зі сказом не виживають, зазвичай вони протягом 1-2 тижнів вмирають
Вірогідність ц домашньої тварини сказу досить не велика (особливо якщо то квартирна собака), якщо у собаки немає симптомів, то нема чого хвилюватися
Мене теж якось собака вкусив за палець, спостерігати не було можливості, тому кололи сиворотку і я тиждень в лікарні лежала на спостереженні і ще 5 уколів протягом місяця від сказу
У вас може бути інфекція, якщо буде боліти і нагнітати, то потрібен антибіотик
Зовнішньо можно бетадином обробляти
Мені виписували болтушку з антибіотиком, робила компреси
Зовнішньо можно бетадином обробляти
Ответ дляМаю натхнення
Зовнішньо можно бетадином обробляти
Сьогодні 4 день, собака охотнічнья, сьогодні чоловік ходив до хазяїна , той сказав , що нещодавно повернулися з охоти з Ніколаєва, але собака лежить на Лдівані, хлопчик років 10 гладить, на вид чоловік сказав, що абсолютно спокійна собака
Маю натхнення• 13 октября 2024
Ответ дляиринка-49f3
ну це трохи змінює ситуацію, якщо собаку беруть на полювання, сподіватись, що собака вакцинований
спостерігайте, а в рані дійсно може бути інфекція
Дюймовочка• 14 октября 2024
Ну не така та собака і домашня , якщо її беруть на полювання . Ту собаку могла вкусити якась дика тварина зі сказом