Не люблю натовп• 15 октября 2024

Хто працював так?

Назву вакансії не знаю)
Приватна клініка . Суть роботи , ходити до лікарів , розповідати їм про нові аналізи , обладнання і тд, щоб лікарі направляли саме в цю клініку пацієнтів.
ЗП до 50 тисяч .
Може хтось скаже чи працювали на такій посаді ? Які можуть будити проблеми і тд ?
Милота• 15 октября 2024
А лікар такий о ви прийшли мені навалити на вуха, нехай весь світ почекає я весь ваш, слухаю уважно
І про откат не забудьте сказати докладніше

Жена брата Админа• 15 октября 2024
ненавиджу такого роду роботи. впарювати щось холодной аудіторії
Поросенка• 15 октября 2024
Ви ще ті «до 50» тисяч отримайте. По факту щось близько до ставки буде.
Муркамурковна• 15 октября 2024
менеджер з продажу) торговий представник.. шось таке
врачам треба відкати платити за те, що б вони у вас брали
і то, не всі згодні
в них таких як ви від кожної фармації
автор Не люблю натовп • 15 октября 2024
Ответ дляМуркамурковна
і то, не всі згодні
в них таких як ви від кожної фармації
Ну хіба лікарі не мають процент?
Коли лікар направляє в есклуб чи куди питаються фамілію лікаря
Муркамурковна• 15 октября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ну хіба лікарі не мають процент?
так в нього вже є % від інших, нашо їм міняти їх на вас?
не буде з вас гарного торгового)) неа
Полюю на дрони• 15 октября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Ну хіба лікарі не мають процент?
Років 20 назад в подібній конторі працювала. Вели базу який лікар що взяв і дивились скільки прийшло. Деяким більше плюшок, а деяким тільки блокноти і ручкі. Були лікарі лідери за яких боролись

автор Не люблю натовп • 15 октября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Про які відкати , йде мови вище?
Телячі ніжноСті• 15 октября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Про які відкати , йде мови вище?
ясно. ищите другие работы
Полюю на дрони• 15 октября 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Про які відкати , йде мови вище?
В нас не давали на пряму грошей. Могли бути якісь сертифікати, подарунки і т п
автор Не люблю натовп • 15 октября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Добре
А лікар ж отримує процент за пацієнтів яких направив?
КинДза• 15 октября 2024
Медицинский представитель. Там ставка и % скорее всего. Вообще сложно на холодных
Герцогиня• 15 октября 2024
Я працюю. Робота як робота. Менеджер з продажу називається
Я_и_моя_собака• 15 октября 2024
Це медичний представник. В кожній лабораторії такий є. Йоготзавлвння, ходити по лікарям і щоб він пацієнтів донних відправляв. Він отримує %.
JulJul07• 15 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Вони вже тепленькі будуть від премій.