Не люблю натовп• 15 октября в 16:33
Хто працював так?
Назву вакансії не знаю)
Приватна клініка . Суть роботи , ходити до лікарів , розповідати їм про нові аналізи , обладнання і тд, щоб лікарі направляли саме в цю клініку пацієнтів.
ЗП до 50 тисяч .
Може хтось скаже чи працювали на такій посаді ? Які можуть будити проблеми і тд ?
ЗП до 50 тисяч .
Милота• 15 октября в 16:35
А лікар такий о ви прийшли мені навалити на вуха, нехай весь світ почекає я весь ваш, слухаю уважно
І про откат не забудьте сказати докладніше
Жена брата Админа• 15 октября в 16:35
ненавиджу такого роду роботи. впарювати щось холодной аудіторії
Поросенка• 15 октября в 16:36
Ви ще ті «до 50» тисяч отримайте. По факту щось близько до ставки буде.
Муркамурковна• 15 октября в 16:38
менеджер з продажу) торговий представник.. шось таке
врачам треба відкати платити за те, що б вони у вас брали
і то, не всі згодні
в них таких як ви від кожної фармації
і то, не всі згодні
в них таких як ви від кожної фармації
Не люблю натовп
• 15 октября в 16:39
Ответ дляМуркамурковна
і то, не всі згодні
в них таких як ви від кожної фармації
і то, не всі згодні
в них таких як ви від кожної фармації
Ну хіба лікарі не мають процент?
Коли лікар направляє в есклуб чи куди питаються фамілію лікаря
Муркамурковна• 15 октября в 16:40
Ответ дляНе люблю натовп
Ну хіба лікарі не мають процент?
так в нього вже є % від інших, нашо їм міняти їх на вас?
не буде з вас гарного торгового)) неа
Полюю на дрони• 15 октября в 16:42
Ответ дляНе люблю натовп
Ну хіба лікарі не мають процент?
Років 20 назад в подібній конторі працювала. Вели базу який лікар що взяв і дивились скільки прийшло. Деяким більше плюшок, а деяким тільки блокноти і ручкі. Були лікарі лідери за яких боролись
Не люблю натовп
• 15 октября в 16:43
Ответ дляПолюю на дрони
Про які відкати , йде мови вище?
Телячі ніжноСті• 15 октября в 16:44
Ответ дляНе люблю натовп
Про які відкати , йде мови вище?
ясно. ищите другие работы
Полюю на дрони• 15 октября в 16:44
Ответ дляНе люблю натовп
Про які відкати , йде мови вище?
В нас не давали на пряму грошей. Могли бути якісь сертифікати, подарунки і т п
Не люблю натовп
• 15 октября в 16:45
Ответ дляПолюю на дрони
Добре
А лікар ж отримує процент за пацієнтів яких направив?
КинДза• 15 октября в 16:52
Медицинский представитель. Там ставка и % скорее всего. Вообще сложно на холодных
Я_и_моя_собака• 15 октября в 17:52
Це медичний представник. В кожній лабораторії такий є. Йоготзавлвння, ходити по лікарям і щоб він пацієнтів донних відправляв. Він отримує %.