Нещодавно тут була тема про жінку якій не вистачає подарунків .
Тепер стало цікаво як у кого🧐 Ранійше про це не думала ...
Дівчата ( неодружені )що вам дарує хлопець , що оплачує , що купує , чи дає гроші ? І скількі ви разом ?
Ответ дляТуся Муся
Чуть больше года. Стабильно платит за меня в заведениях. Иногда цветы (когда как). Может за одежду заплатить. Предложить обувь купить. Если прошу за что-то заплатить онлайн то платит, деньги за такие покупки не берет.
Вместе чуть больше года.
Дякую що поділилися
Ответ дляМонашка в миру
І що ви своєму список надасте?))
Тему описала вище чому я питаю
Ответ дляМаряна Семків
Мені ніхто ніколи нічого не дарує.Навіть чоловік не балував мене.
Дякую що поділились
шкода (