КарамбОлька• 16 октября 2024
Де вчитись на бухгалтера в Києві
Шукаю коледж в києві де якісно вчать на бухгалтера після 9-го кл.
І підкажіть, якщо далі вища освіта, то це яка буде спеціальність
Там все розмивчато• 16 октября 2024
Спнціальність облік і оподаткування ( я другу вищу в 21 році отримала), може щось змінилось . По коледжу не підскажу.
КарамбОлька
• 16 октября 2024
Ответ дляШвидкоруч
облік і аудит
я розумію
питаю який саме коледж витбрати
Викликаю на дебати• 16 октября 2024
Качественно нигде не учат. Только основы. Научится, когда будет работать помощником бухгалтера после колледжа
Людмила с2019• 16 октября 2024
Я вчилася на бухгалтера і закінчила у свій час Київський технікум легкої промисловості.Це було дуже давно.На той час випускники отримали дуже гарну освіту і професійні знання.Може багато змінилося за той час,я не знаю.Але рекомендую.Зараз цей заклад освіти може по-іншому називається,знаходиться на Печерську,недалеко від метро Дружби Народів(зараз перейменували метро Звіринецька).