3@йk@• 17 октября 2024
Соплі
Не думала що вже буду тут писати про соплі, коли дитині 10 років
Але прийшлось.
Соплі вдень практично відсутні.
Вранці після сну одна дирка не дихає, інша вільна. Проснеться дитина і видуває носа. Тоді двв дірки цілий день віл ні, соплі є як такі лише вранці, ну і після вулиці бо там холодно, відповідно то все легше видути. Вдома протягом дня, а школі немає .
Останні 2-3 дні вранці є кашель з мокротою вранці після сну , кілька разів , певно то соплі.
Вчора була в лора, виписав мити носа і дефлю сільвер. І все.
Але бляха той ніс мене вже забембав.
Що ще можна додати від тих соплів, щоб кашель не опустився вниз?
Але прийшлось.
Соплі вдень практично відсутні.
Але бляха той ніс мене вже забембав.
Незнакомлюся• 17 октября 2024
Нема такого поняття кашель опустився вниз, то все міф
Спробуйте на деякий час відмовитись від молочки і солодощів, це провокує виділяти більше слизу.
А так, терпіння і виконувати рекомендації лікаря. Нема нічого страшного
3@йk@
• 17 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Дякую. А дефлю сільвер дієвий?
Незнакомлюся• 17 октября 2024
Ответ для3@йk@
Дякую. А дефлю сільвер дієвий?
Так дієвий, але я вважаю дієвий при реально вже густих соплях жовтих і зелених, не знаю чому вам його призначили.
Ще вважаю найкращим засобом при соплях синупрет в каплях (не сироп).
При затяжних соплях завжди дітям даю, пару днів і бай бай соплі
3@йk@
• 17 октября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
Я маю таблетки синупрет. Блін я вчора закапала дефлю сільвер , а сьогодні соплів наче більше стало
ПультОт_БМВ• 17 октября 2024
Дефлю сільвер-це повна фігня. Нормальний лор його не призначить. Чому не виписали спрей з мометазоном (флікс, назонекс)?
3@йk@
• 17 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Бо виписали дефлю. І це дуже добрий лор в місті
ПультОт_БМВ• 17 октября 2024
Ответ для3@йk@
По призначенню як раз недобрий. Срібло в ніс? Really? Це призначали років 15 назад. Як і протаргол, ізофру, краплі для очей в ніс, складні краплі.
3@йk@
• 17 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
А гормони в ніс відразу, то значить по сучасному, так?
ПультОт_БМВ• 17 октября 2024
Ответ для3@йk@
Якраз так. Їх і призначають при довготривалих випадках синуситу. Але у вас взагалі по опису немає потреб чимось користуватись крім сольового розчину.
3@йk@
• 17 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
Так, але в дитина поки не тривалий цей процес. Дякую